Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Mackie SR 18S - subwoofer aktywny
Obniżka Promocja -18%
 • Mackie SR 18S - subwoofer aktywny
 • Mackie SR 18S - subwoofer aktywny
 • Mackie SR 18S - subwoofer aktywny
 • Mackie SR 18S - subwoofer aktywny

Mackie SR 18S - subwoofer aktywny

4 999,00 zł
6 105,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Brutto

Mackie SR18S to aktywny subwoofer o mocy 1600 W, który doskonale sprawdza się w zastosowaniach mobilnych, wypożyczalniach sprzętu AV, produkcji eventów, klubach i salach koncertowych. Subwoofer wyposażony jest w najnowszą technologię przetwarzania akustycznego, potężne wzmocnienie i wszechstronne konfiguracje, aby zapewnić niezwykły dźwięk i niezawodność.

Produkt dostępny
wysyłka 2-3 dni robocze
magazyn wysyłkowy
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:


Profesjonalne aktywne kolumny serii SRT
BĄDŹ GOTOWY
NA NASTĘPNY KONCERT

Profesjonalne, aktywne kolumny serii SRT zostały zaprojektowane z myślą o występach z prawdziwego zdarzenia. Najnowsza technologia przetwarzania akustycznego, potężne wzmacniacze i wszechstronna aplikacja SRT Mix Control + SRT Connect oznaczają łatwą konfigurację, niesamowite brzmienie i niezrównaną niezawodność.

DJ // Zespoły // Systemy mobilne // Kościoły // Wynajem


KONIEC Z WYMÓWKAMI
UPGRADE GŁOŚNIKÓW, KTÓRY MA SENS

Jeśli zastanawiałeś się nad aktualizacją swojego systemu nagłośnienia, nadszedł czas, aby pozbyć się tych zakurzonych, starych kolumn z lat 80-tych. Z serią SRT, doświadczanie niesamowitego dźwięku, najnowocześniejszych osiągów i niezawodności nie stanowi żadnego problemu.

 • Najlepsza kolumna do pracy
 • Wiodący w branży wzmacniacz klasy D o mocy 1600 W z przejrzystym limiterem i ochroną systemu
 • Doskonały dźwięk dzięki strojeniu Advanced Impulse™ DSP
 • Przetworniki robione na zamówienie i SymX™ Horn dla niezrównanej czystości i dokładności dźwięku
 • SRT Mix Control™ wbudowany 4-kanałowy mikser cyfrowy z Bluetooth®.
 • Pełna kontrola bezprzewodowa za pomocą aplikacji SRT Connect™.
 • Bezprzewodowe połączenie 2 głośników SRT
 • Gniazdo na statyw z dwoma kątami oraz konstrukcja umożliwiająca zastosowanie jako monitor podłogowy


SRT Mix Control™ – 4-kanałowy mikser cyfrowy z Bluetooth®.

Wyposażony w wyświetlacz full-color, ustawienia i regulacje są jasne i łatwe do zauważenia. Główne okno wyświetla poziomy wejściowe i wyjściowe. Łatwo zagłąb się w ustawieniach kanałów i systemu, aby uzyskać aktualne ustawienia voicingu, EQ, ustawienia opóźnień i wiele innych. Chcesz mieć dostęp do szybkich regulacji w locie? Pobierz aplikację SRT Connect™ dla pełnej kontroli bezprzewodowej z twojego telefonu. Łączność Bluetooth oznacza, że możesz przesyłać strumieniowo muzykę do pary głośników serii SRT, aby uzyskać niezwykle szybki i łatwy sposób odtwarzania muzyki.
Tryby Voicing stworzone do różnych zastosowań

Dostosowanie systemu do specyficznych potrzeb użytkownika i miejsca, w którym to wszystko się dzieje, jest kluczowe dla osiągnięcia najlepszego możliwego brzmienia. W ramach systemu SRT Mix Control, otrzymujemy unikalne tryby voicing, z których każdy aplikuje preset krzywej odpowiedzi, czyniąc głośnik zoptymalizowanym dla danego zastosowania. Oferuje to jeszcze głębszą optymalizację, która może być kontrolowana bezpośrednio na głośniku lub poprzez aplikację SRT Connect.
Bezprzewodowe połączenie

Chcesz szybko uzyskać muzykę w swoim systemie? A może chcesz w locie wyregulować parę głośników? Z SRT, to bułka z masłem. Wystarczy sparować ze sobą dwa głośniki z serii SRT, a następnie sterować i przesyłać do nich muzykę bezpośrednio z telefonu. Mogą one działać jak stereo L/R lub być rozdzielone jako system dwustrefowy z oddzielnymi regulatorami poziomu.
Przejrzysta ochrona i monitorowanie systemu

Głośniki serii SRT wykorzystują wyrafinowaną kombinację ograniczania sygnału wejściowego, wielopasmowej kompresji, monitorowania temperatury i analizy sygnału, aby zapewnić bezpieczeństwo wzmacniacza i przetworników.


Wzmacniacze klasy D o mocy 1600 W

Głośniki serii SRT wyposażone są w najbardziej solidną platformę wzmacniacza Mackie, która zapewnia lepszą wydajność niż jakikolwiek inny głośnik w tej klasie. Ultrawydajna moc w połączeniu z wyrafinowaną ochroną i monitoringiem sprawiają, że SRT jest najlepszą kolumną do pracy.
Advanced Impulse™ DSP – strojenie akustyczne

Lata spędzone przez audio nerdów na dostrajaniu ustawień i noszeniu ze sobą sprzętu testowego opłaciły się, a wy możecie czerpać z tego korzyści. Dzięki Advanced Impulse™ DSP, muliste średnie tony, szorstkie wysokie tony i niechlujny bas po prostu nie istnieją w przypadku tych głośników. Nie tylko SRT brzmią niesamowicie bezpośrednio przed nimi na osi, ale brzmią tak samo dobrze aż do krawędzi ich zasięgu, w przeciwieństwie do innych typowych głośników.
Customowa tuba Sym-X™

Zaprojektowana na zamówienie tuba Sym-X™ w połączeniu z przetwornikiem wysokotonowym zapewnia niemalże płaską charakterystykę (w granicach +/- 0.5 dB), która przenosi się przez zwrotnicę na głośnik niskotonowy, zapewniając czyste i precyzyjne brzmienie średnich tonów nawet przy wysokim SPL.

MODUŁ ADVANCED IMPULSE™ DSP
Jak wpływa na dźwięk?

Technologia filtrowania firmy Mackie nie jest typowym przetwarzaniem sygnału głośnikowego. Celem Advanced Impulse™ DSP jest usunięcie wszystkich anomalii, które głośniki i tuby wnoszą do sygnału, skutecznie sprawiając, że przetworniki stają się „niewidzialne” i dają tylko doskonały, czysty dźwięk. Poprzez bardziej inteligentne (i dokładniejsze) wykorzystanie zalet filtrowania FIR, Advanced Impulse DSP eliminuje niepożądane anomalie akustyczne w całej strefie dyspersji (poziomej i pionowej), jak również w zakresie częstotliwości i w dziedzinie czasu.
Odtwarzacz video
00:00
00:07
Jak to jest zrobione

Główny sposób w jaki jest to osiągane, to pomiar negatywnych wpływów w dziedzinie częstotliwości i czasu, które wprowadza każdy przetwornik i tuba w systemie – zarówno na osi jak i poza nią – oraz odwracanie/korygowanie tych anomalii zanim sygnał trafi do głośnika. W rezultacie, sygnał wyjściowy z głośnika jest w pełni skorygowany w celu uzyskania płaskiego, czystego, wyrównanego czasowo i gładkiego brzmienia w całym zakresie czasowym, przestrzennym i domenach odpowiedzi.

TUBA SYM-X™

Robiona na zamówienie tuba w każdym głośniku serii SRT została zaprojektowana w celu wydobycia tego co najlepsze z przetwornika HF przy jednoczesnym zachowaniu jak najbardziej płaskiej odpowiedzi w punkcie podziału zwrotnicy. Specjalna konstrukcja tuby pozwala przetwornikowi kompresyjnemu pracować z niemal maksymalną wydajnością. Oznacza to, że dźwięk staje się głośniejszy i brzmi lepiej przy mniejszym wysiłku. Przejście pomiędzy LF i HF jest symetryczne i płaskie, co pozwala na uzyskanie niewiarygodnie gładkiego środka w głośnikach serii SRT.

PRZEJRZYSTA OCHRONA SYSTEMU

Inne kolumny wyposażone są w pewnego rodzaju zabezpieczenia i limitery, które pomagają im wycisnąć z głośnika dB lub dwa. Odbywa się to prawie zawsze kosztem jakości dźwięku i jest powszechnie odczuwalne jako zmniejszenie pasma przenoszenia basu i „pompowanie” dźwięku przez wewnętrzny limiter.

W przypadku serii SRT jest zupełnie inaczej. Podczas pracy na bardzo wysokich poziomach (uwaga na uszy), kontrolowany przez procesor system monitorujący analizuje sygnał audio i identyfikuje obszary problematyczne, a następnie dynamicznie stosuje wielopasmową kompresję do tych konkretnych częstotliwości, zamiast obniżać ogólną moc wyjściową. Dzięki temu poziom głośności pozostaje na pożądanym poziomie, a jakość dźwięku pozostaje taka, jakiej oczekujesz.


BEZPRZEWODOWE STEROWANIE I STREAMING

Dzięki aplikacji SRT Connect™ dostępnej dla urządzeń z systemem iOS i Android®, otrzymujesz pełną kontrolę dla maksymalnie 2 głośników jednocześnie. Szybki dostęp do poziomów, EQ, mierników i konfiguracji. Dodatkowo, można zapisać w pamięci presety, aby usprawnić konfigurację na następnym koncercie.

Gdy połączysz się z innym głośnikiem serii SRT, otrzymasz kontrolę nad całym systemem w aplikacji, wszystko w jednym widoku. Nie jest wymagane dodatkowe parowanie głośników w urządzeniu.

Dla niewiarygodnie prostego systemu odtwarzania muzyki, możesz streamować muzykę bezpośrednio z dowolnego urządzenia wyposażonego w Bluetooth.

Dane techniczne:

Mackie SR18S
18″ 1600 W profesjonalny aktywny subwoofer

    Prawdziwy koń roboczy dla koncertujących profesjonalistów
        Wzmacniacz klasy D o mocy 1600 W został zaprojektowany z myślą o niezawodnej, spójnej wydajności
        Wykonany na zamówienie przetwornik o wysokiej wydajności zapewnia maksymalne uderzenie
        Zwiększa wydajność kolumn szerokopasmowych, dbając o niskie tony całego systemu
        Solidny jak czołg, aby podbić każdy koncert, a jednocześnie lekki dla łatwego transportu
        Pasmo przenoszenia: 33 Hz – 200 kHz
        Maks. SPL: 133 dB
    Customowe presety Voicingu
        Flat – Naturalna równowaga pomiędzy głębokim basem a ogólną mocą wyjściową
        Deep – Podkreśla ultraniskie częstotliwości. Doskonały do tańca, rapu i muzyki elektronicznej
        Punch – Priorytetowo traktuje najwyższy możliwy poziom wyjściowy. Doskonały dla zespołów muzycznych i muzyki rockowej
    Optymalizacja dla Twojego systemu
        Zmienna częstotliwość zwrotnicy
        Przełącznik odwracania polaryzacji
        Wyłączana przednia dioda LED
        Sumowanie stereo lub mono dla pojedynczego lub podwójnego subwoofera
        Zmienna kontrola poziomu (-6dBU do +6dBU)
    Przejrzyste ograniczanie i ochrona systemu
        Dedykowany moduł przetwarzający monitoruje i chroni wzmacniacz w czasie rzeczywistym
        Jakość dźwięku i równowaga tonalna jest zachowana nawet przy silnym ograniczaniu
        Ograniczenie sygnału wejściowego utrzymuje sygnał źródłowy pod kontrolą
        Uniwersalny zasilacz (100-240VAC) z korekcją współczynnika mocy zapewnia stabilną pracę nawet przy niestabilnym zasilaniu prądem zmiennym
    Wszechstronne I/O
        Stereofoniczne wejścia XLR
        Stereofoniczne wyjścia pełnozakresowe XLR
        Stereofoniczne wyjścia high-pass XLR
    Wszechstronne opcje konfiguracji
        Zintegrowane gniazdo na sztycę z gwintem M20
    Waga: 33,8 kg
    Wymiary: 592 x 584 x 686 mm