Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pioneer DJ DDJ-FLX6-GT - kontroler DJ
  • Pioneer DJ DDJ-FLX6-GT - kontroler DJ
  • Pioneer DJ DDJ-FLX6-GT - kontroler DJ
  • Pioneer DJ DDJ-FLX6-GT - kontroler DJ
  • Pioneer DJ DDJ-FLX6-GT - kontroler DJ

Pioneer DJ DDJ-FLX6-GT - kontroler DJ

3 149,00 zł
Brutto

4-kanałowy DJ Pioneer DJ DDJ-FLX6-GT kontroler do wielu zastosowań DJ-skich (grafitowy)


Zmodernizowany design DDJ-FLX6-GT wprowadza pełnowymiarowe koła jog o nowej stylistyce, które oferują zupełnie nowe wrażenia i mają grafitowy kolor oraz metaliczną teksturę na górze z gumowaną powłoką na części zewnętrznej z myślą o łatwiejszej grze. Urządzenie to dodaje obsługę programu VirtualDJ (licencja dostępna osobno) oraz zapewnia nadal bezpłatną kompatybilność z rekordbox i Serato DJ Pro. Możesz korzystać z TRAKTOR PRO 3 po pobraniu plików z mapowaniem.

O dostępność zapytaj sprzedawcę
DDJFLX6GT
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

KLUCZOWE CECHY Pioneer DJ DDJ-FLX6-GT


Zaktualizowany design w grafitowym kolorze zapewnia wyrafinowaną stylistykę

Układ elementów sterujących DDJ-FLX6-GT jest taki sam jak jego poprzednika, odzwierciedlając standardową konfigurację klubową CDJ + DJM, co pozwoli Ci grać intuicyjnie. Jednak nowy matowy szary korpus i grafitowy kolor kół jog zapewnia mu wyrafinowany wygląd.
Obsługa VirtualDJ

VirtualDJ jest kompatybilny ze zaktualizowanym urządzeniem (licencje dostępne osobno), które umożliwia również bezpłatne korzystanie z subskrypcji rekordbox Core i Serato DJ Pro. Ten DJ kontroler jest również dostarczany z kluczami licencyjnymi do pakietów Serato FX Pack, Pitch 'n Time DJ Expansion Pack i plikiem TRAKTOR PRO 3 TSI, który zostanie udostępniony. Dzięki wbudowanej karcie dźwiękowej wystarczy podłączyć DDJ-FLX6-GT za pomocą kabla USB do laptopa z kompatybilnym oprogramowaniem, aby zacząć grać od zaraz.
Całkowicie nowa funkcja Merge FX

Dodawaj dramatyzmu swoim setom i łatwo mieszaj różne style muzyki. Bez względu na to, jaki jest BPM lub klucz kolejnego utworu, możesz stworzyć ekscytujące przejście, gdy tylko zechcesz. Po prostu naciśnij pokrętło, a następnie obróć je tak szybko lub tak wolno jak chcesz, aby zacząć budować napięcie w muzyce.

1. Wybierz ustawienie Merge FX i naciśnij pokrętło

Wybierz jeden z 4 przypisanych wzorców Merge FX i naciśnij pokrętło, aby zacząć budować napięcie.

2. Obróć pokrętło Merge FX

Zwiększaj oddziaływanie efektu poprzez obracanie pokrętła - w zależności od wybranego wcześniej wzorca w tym samym czasie uruchomiona zostaje kombinacja różnych efektów i sampli.

3. Naciśnij ponownie pokrętło, aby zwolnić efekt, a następnie odtwórz kolejny utwór

Gdy będziesz gotowy do przejścia do następnego utworu, po prostu naciśnij ponownie pokrętło. Następuje uruchomienie efektu, a jeśli przypisano sample, zostaje on odtworzony. Utwór zatrzymuje się automatycznie, więc aby odtworzyć następny utwór, wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania na drugim decku.

4. Dostosuj swoją funkcję Merge FX

W nowej sekcji Merge FX w rekordbox (PC/Mac) można dostosować każdy rodzaj efektu i sampla używany w każdym wzorcu do tworzenia własnych wariantów. Wybieraj spośród 41 efektów dla każdego elementu Merge FX (Build FX, Build Sample, Release FX i Drop Sample) i łącz je, tworząc ponad 9000 różnych wzorców.
Jog Cutter: Twórz profesjonalnie brzmiące efekty skreczowania, jedną ręką

Włącz funkcję Jog Cutter i po prostu przesuń tarczę jog, aby zastosować profesjonalnie brzmiący efekt skreczowania do ostatniej pozycji Hot Cue lub pozycji odtwarzania użytej na danym decku. Istnieje 10 różnych wzorów skreczowania i można przełączać się między nimi przesuwając po prostu pozycję głowicy, wyświetlaną na wyświetlaczu tarczy jog, wskazując kąt skreczowania, które ma zostać zastosowane.
Rebuilt range-leading performance interface
Pełnowymiarowa tarcza jog z wyświetlaczem pozycji utworu

Zmiana tonacji i skreczowanie przychodzą naturalnie za sprawą dużych tarcz jog, które są takiej samej wielkości jak we flagowym odtwarzaczu CDJ-3000. Każda tarcza ma również wyświetlacz umożliwiający obserwowanie pozycji głowicy.
Sample Scratch: Kreatywnie pracuje z ulubionymi brzmieniami

Sample Scratch to zupełnie nowy tryb pada w rekordbox, umożliwiający wybór dźwięków przypisanych do samplera i wgranie ich na decki. Tak więc, gdy chcesz stworzyć remiks utworu na żywo lub po prostu pogłębić brzmienie, możesz skreczować ze swoimi ulubionymi dźwiękami.

INNE FUNKCJE Pioneer DJ DDJ-FLX6-GT4-kanałowy mikser

Sekcja miksera ma 4 kanały, dzięki czemu można swobodnie tworzyć mashupy lub spontanicznie skreczować.
Zasilanie USB

Wystarczy podłączyć kontroler do komputera za pomocą dołączonego kabla USB.
Wbudowana karta dźwiękowa (interfejs audio)

Dzięki wbudowanej karcie dźwiękowej kontrolery DJ można bezpośrednio podłączyć do głośników lub wzmacniacza za pomocą jednego kabla RCA. Ponadto można nagrywać na rekordbox za pomocą tego samego połączenia USB.
Pady występowe

8 podświetlanych gumowych padów występowych pozwala uruchamiać Hot Cues, Pad FX, Beat Jump i sampler.
Zgodność z klasą

Podłącz kontrolery DJ do komputera PC/Mac i rozpocznij DJ-owanie - nie ma potrzeby instalowania sterownika audio.
Pitch ‘n Time DJ

Zestaw obejmuje Serato Pitch 'n Time DJ Expansion Pack.
FX Pack

Zestaw obejmuje Serato FX Pack. Zwiększ kreatywność dzięki trybowi Single FX lub trybowi Multi-FX, zyskując dogłębną kontrolę.
Firmware Update Manager

Zostaniesz automatycznie powiadomiony po udostępnieniu aktualizacji firmware'u. Możesz pobrać Firmware Update Manager tutaj
 
Merge FX
Zwiększ dramaturgię swoich setów i łatwo łącz różne style muzyczne dzięki tej zupełnie nowej funkcji. Bez względu na BPM czy tonację następnego utworu możesz stworzyć ekscytujące przejście w dowolnym momencie.Techniki Merge FX
Możesz tworzyć unikalne brzmienia, build-upy i fille, łącząc Merge FX z Beat FX na DDJ-FLX6. Znajdź jeszcze bardziej dynamiczne sposoby na przechodzenie między utworami z pomocą niestandardowych pętli jako sampli do build-upów.Jog Cutter
Włącz Jog Cutter i poruszaj pokrętłem do tyłu i przodu pomiędzy 6 sekcjami wyświetlonymi na pokrętle, aby do ostatnio używanej pozycji Hot Cue lub pozycji odtwarzania został zastosowany profesjonalny efekt skreczowania.Sample Scratch
Sample Scratch to zupełnie nowy tryb padów w rekordbox umożliwiający wybieranie dźwięków, a nawet pełnych utworów przypisanych do samplera i wczytywanie ich na decki.DANE TECHNICZNE Pioneer DJ DDJ-FLX6-GT  • Szerokość: 676 mm
  • Wysokość: 68.7 mm
  • Głębokość: 345.7 mm
  • Ciężar: 3.8 kgkod:pion1m

Specyficzne kody

Komentarze (0)