Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Mipro ACT 800 T - Cyfrowy nadajnik bodypack z zasilaniem bateryjnym
  • Mipro ACT 800 T - Cyfrowy nadajnik bodypack z zasilaniem bateryjnym

Mipro ACT 800 T - Cyfrowy nadajnik bodypack z zasilaniem bateryjnym

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

Cyfrowy nadajnik bodypack UHF

Zaprojektowana od nowa kompaktowa i lekka obudowa ułatwiająca noszenie nadajnika.

  • Na panelu sterowania znajduje się podświetlany ekran LCD oraz przyciski ustawień służące do łatwej obsługi nadajnika i podglądu wszystkich informacji związanych z jego działaniem.
  • Na górze obudowy zamontowano antenę, przycisk wyciszenia oraz złącze mini XLR. To złącze dźwięku mini XLR pozwala na użycie zarówno wtyku z blokadą śrubową, jak też wtyku TA4F typu quick-lock. Zdalnie sterowane gniazdo Mute zostało wprowadzone w celu łatwej aktywacji funkcji wyciszenia.
  • W celu dopasowania impedancji, wejście dźwięku może zostać przełączone na ustawienie Mic-in „MT” o niskiej impedancji lub ustawienie o wysokiej impedancji Line-in „GT”. Duży zakres dynamiki wejścia pozwala uniknąć zniekształceń sygnału.
  • Istnieje możliwość wyboru ustawienia biegunowości wejścia w celu dopasowania go do różnych kapsuł mikrofonowych.
  • Pierwsza na świecie funkcja ACT™ zapewnia szybką i precyzyjną synchronizację częstotliwości transmisji z odbiornikiem.
  • Opatentowana komora baterii pozwala na zainstalowanie dwóch tradycyjnych baterii AA lub jednego akumulatorka, który może być ładowany za pośrednictwem złącza USB typu C oraz wydajnego i bezpiecznego układu ładowania.
  • Klips paska ułatwia zakładanie i noszenie nadajnika bodypack.