Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

BIAMP CMRQ 108 C - głośnik instalacyjny/naścienny/sufitowy
  • BIAMP CMRQ 108 C - głośnik instalacyjny/naścienny/sufitowy
  • BIAMP CMRQ 108 C - głośnik instalacyjny/naścienny/sufitowy

BIAMP CMRQ 108 C - głośnik instalacyjny/naścienny/sufitowy

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

Apart CMRQ 108 C - głośnik instalacyjny/naścienny/sufitowy

APart Audio CMRQ108C to elegancki zestaw głośnikowy o naturalnym brzmieniu, przeznaczony do montażu w ścianie lub w suficie. Został zaprojektowany przede wszystkim jako głośnik centralny do systemu kina domowego, jednak może być z nie mniejszym powodzeniem użytkowany jako element stereofonicznego systemu hi-fi lub innych aplikacji, na przykład w salach klubowych, barach, butikach, hotelach, itd. Łatwy do integracji z hi-endowym systemem audio, systemem kina domowego lub wysokiej klasy systemem do odtwarzania muzyki tła, CMRQ108C oferuje niezrównaną jakość dźwięku w swojej klasie cenowej.
Dzięki bardzo cienkiej widocznej części ramki mocującej oraz zdejmowanej maskownicy, która może być pomalowana na dowolny kolor, głośniki te mogą stanowić dyskretny element każdego wnętrza, niezależnie od jego charakteru i wystroju.

CMRQ108C wyposażono w dwa 5,3-calowe głośniki nisko-średniotonowe DuPont® z membranami z kewlaru, otoczonymi gumowymi pierścieniami o niskiej stratności. Takie rozwiązanie gwarantuje najwyższą możliwą rozdzielczość i najmniejsze podbarwienia dźwięku. Wysokie częstotliwości pokrywa 1-calowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką, dobraną specjalnie pod kątem dostarczania wyrafinowanego i szczegółowego dźwięku, pozbawionego szorstkości charakterystycznej dla tanich metalowych kopułek wysokotonowych. Nasycenie najwyższych częstotliwości można regulować zgodnie ze swoimi upodobaniami, za pomocą trójstopniowego przełącznika.

Impedancja zestawu CMRQ-108-C wynosi 8 Ohm. Instalowanie zestawu jest łatwe i proste; zatrzaski montażowe pozwalają na montaż w ścianie lub w suficie o grubości do 28 mm. Stosując opcjonalne ramki montażowe, można je zainstalować nawet w grubych ścianach ceglanych. Przewody głośnikowe można podłączyć pewnie i bezpiecznie dzięki solidnym pozłacanym terminalom wyjściowym, akceptujących przewody o przekroju do 6 mm².

Zestawy głośnikowe serii CMRQ nie są ekranowane magnetycznie, ponieważ nie jest to konieczne, za wyjątkiem przypadków zainstalowania ich w bezpośrednim sąsiedztwie telewizorów kineskopowych. Płaskie ekrany, dla których zestawy CMRQ są naturalnym uzupełnieniem, nie są wrażliwe na pola magnetyczne. Firma APart Audio dołożyła natomiast szczególnych starań, dobierając inne cechy zestawów: złocone terminale połączeniowe, starannie zaprojektowana i zaimplementowana zwrotnica, solidna stalowa maskownica oraz świetna jakość wykonania są gwarancją dla pełni muzycznych doznań. Przy zamówieniu co najmniej 12 sztuk, CMRQ108C mogą być dostarczone w dowolnym kolorze z palety RAL (nr ref: PAINTCM).

CMRQ 108 C to głośnik centralny do montażu w ścianie lub w suficie

Dwudrożny głośnik Hi-end,2 x  5,3'' kevlarowy woofer + 1'' ruchomy tweeter / 8 ohm, prostokątny: 346 x 176 x 65 mm, 100 W RMS

DANE TECHNICZNE

- Typ: zestaw 2-drożny Hi-Fi
- Dwa 5,3” głośniki niskotonowe DuPont® z membranami z kewlaru
- 1” miękka kopułka wysokotonowa
- Impedancja nominalna: 8 Ohm
- Regulacja poziomu wysokich tonów: 3-stopniowa
- Częstotliwość podziału: 3000 Hz
- Nachylenie filtra zwrotnicy: 12 dB na oktawę
- Efektywność: 88 dB/2,83 V/1 m
- Rekomendowana moc wzmacniacza: od 15 do 100 W
na kanał
- Zakres przenoszonych częstotliwości: 55 – 25.000 Hz
- Wymiary zewnętrzne: 176 x 346 mm
- Wymiary otworu montażowego: 153 x 323 x 69 mm
Akcesoria dostarczane w komplecie
- Narzędzie do zdejmowania maskownicy

Specyficzne kody

Komentarze (0)