Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Martin MAC 250 Wash - głowa ruchoma (cena z lampą)
  • Martin MAC 250 Wash - głowa ruchoma (cena z lampą)

Martin MAC 250 Wash - głowa ruchoma (cena z lampą)

12 299,00 zł
Brutto
O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Martin MAC 250 Wash - głowa ruchoma (cena z lampą)

Bardzo wydajna, wielowarstwowa optyka MAC-a 250 Wash zapewnia wyjątkową moc światła, przewyższającą urządzenia tej samej klasy. Urządzenie jest zaopatrzone w lampę wyładowczą Philips MSD 250/2 (dołączoną do produktu i gwarantującą 3000 godzin pracy) oraz standardową soczewkę Fresnel'a, które zapewniają plamę świetlną w szerokim zakresie 19o - 35o. Dodatkowa soczewka rozpraszająca 59o dołączona do urządzenia, czyni je bardzo elastycznym, gdyż przy jej pomocy jesteśmy w stanie otrzymać jeszcze większe kąty świecenia - od 52o do 66o.

MAC 250 Wash jest wyposażony w system mieszania kolorów CMY, dzięki któremu jesteśmy w stanie otrzymać dowolną barwę. Dodatkowo urządzenie posiada osobną tarczę z 6 wymiennymi kolorami (oraz open) i oferuje funkcję split color.

Efekt zoom jest uzyskiwany przy pomocy zmiennego filtru frost. Delikatne płynne przejścia ze standardowego rozmycia do szerokiej plamy światła dają takie same możliwości efektu zoom, jak w konwencjonalnych reflektorach 1 i 2kW.

MAC 250 Wash jest wyposażony w bardzo dokładny system dimmera, podobnie jak w MAC-u 2000, gwarantujący płynne i równomierne działanie. Urządzenie posiada również bardzo szybki shutter, umożliwiający uzyskanie efektu strobo z częstotliwością do 14 błysków na sekundę.

MAC 250 Wash jest wyposażony w najnowszą technologię wentylacji, dzięki czemu jest to wyjątkowo ciche urządzenie. Głowa i baza zaopatrzone są w sensory termiczne, dzięki którym prędkość obrotu wentylatorów utrzymywana jest na najmniejszym wymaganym poziomie. Powoduje to znaczne obniżenie poziomu generowanego hałasu, co czyni MAC-a 250 Wash idealnym do zastosowań teatralnych oraz studyjnych. Urządzenie gwarantuje poza tym bardzo szybki ruch, który sprosta każdym wymaganiom.

MAC 250 Wash jest sterowany za pomocą protokołu DMX512 i wyposażony zarówno w złącza XLR 3-pinowe, jak i 5-cio pinowe, oraz wyłącznik sieciowy. Urządzenie jest również w pełni kompatybilne z nowymi standardami, takimi jak ACN czy Ethernet.

Modularna budowa MAC-a 250 Wash czyni go łatwym w serwisowaniu, dzięki szybkiemu dostępowi do wszystkich modułów i najważniejszych elementów. Wielopozycyjna blokada tiltu jest bardzo przydatna przy transporcie oraz przy wszelkich przeglądach urządzenia.

Dane techniczne:

- Lampa: Philips 250W MSD 250/2
- Zoom: 0 - 16
- Dimmer: mechaniczny
- Strobo Hz: 14
- Tarcze kolorów: 1
- Ilość kolorów na tarczy: 6 kolorów i open, split color
- Wymienne kolory: tak
- CMY: tak
- Zakres ruchu Pan / Tilt: 540 / 257
- System Pamięci Pozycji -Feedback: tak
- Sterowanie: DMX 13 lub 19 kanałów
- Wymiary (dł / szer / wys): 393 / 315 / 538
- Waga: 22,9 kg
- Cyfrowy Panel Sterowania: panel LED

Specyficzne kody

Komentarze (0)