Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Martin Mania SCX 600 DMX - skaner
  • Martin Mania SCX 600 DMX - skaner
  • Martin Mania SCX 600 DMX - skaner

Martin Mania SCX 600 DMX - skaner

3 015,00 zł
Brutto
O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Martin Mania SCX 600 DMX - skaner (cena z lampą 250W)

SCX600 ustanawia nowe standardy jakości i wydajności w rodzinie tanich, ogólnodostępnych skanerów. Jest to bardzo mocny 250-watowy skaner halogenowy posiadający najwyższej jakości system optyczny dający maksymalną moc światła i bardzo wysoką jakość obrazu.

Mania SCX600 to wydajny skaner z serii Mania, zaopatrzony w 250-watową żarówkę halogenową oraz precyzyjną optykę. Osobne tarcze kolorów i gobo umożliwiają tworzenie różnorodnych efektów świetlnych. Urządzenie posiada 2 wymienne szklane gobo oraz 5 wymiennych metalowych gobo i 9 wymiennych kolorów. Gammę barw poszerza dodatkowo funkcja split color. Urządzenie posiada osobny shutter, dzięki któremu można otrzymywać efekt strobo o wysokiej częstotliwości. W efekcie mamy do czynienia ze skanerem o wysokiej mocy i niskiej cenie.

Wysoka jakość produktów z serii Mania w połączeniu z niską ceną użytej lampy halogenowej (załączonej w komplecie z produktem i gwarantującej około 1000 godzin pracy) daje duże oszczędności w porównaniu z innymi urządzeniami tej samej klasy. Dodatkowo urządzenie zostało zaprojektowane tak, że proces wymiany lampy jest szybki i bardzo łatwy.

SCX600 może być kontrolowany za pomocą sygnału DMX, jak również działać w trybie muzycznym i automatycznym. Niewielki i lekki, jak na tak mocny i bogaty w funkcje skaner, a jednocześnie bardzo solidny, SCX600 zaprojektowany został z myślą o pracy w trasie. Zamknięty jest w solidnej aluminiowej obudowie i tak jak wszystkie produkty z serii Mania, SCX600 posiada certyfikaty ETL, cETL oraz CE, które gwarantują bezpieczeństwo i wydajność.

Podsumowując, Mania SCX600 to uniwersalny skaner, zaprojektowany do wielu zastosowań. Jest idealny na imprezy, koncerty i do klubów. Na pewno docenią go DJ-e, osoby przygotowujący pokazy, jak również właściciele klubów. Posiada wbudowane makra do szybkiej prezentacji całej gamy swoich możliwości oraz w celu szybkiego i łatwego programowania.

- Wydajny 250-watowy skaner halogenowy
- Żarówka w komplecie (około 1000 godzin pracy)
- Bardzo precyzyjna i wysokiej jakości optyka
- 2 wymiennych obrotowych szklanych gobo
- 5 wymiennych obrotowych metalowych gobo + open
- 9 wymiennych kolorów + open
- Funkcja split color
- Osobny shutter do szybkich efektów strobo
- Płynny obrót tarczy kolorów i gobo
- Sterowanie sygnałem DMX, wyzwalanie muzyką lub tryb bezobsługowy
- Funkcja master/slave
- Certyfikaty bezpieczeństwa

DANE TECHNICZNE

Lampa Halogen 250W/24V (Philips ELC10) (w komplecie)
Gobo wym. obrot. - 2 szkl, 5 metal.
Kolor 9 wymiennych kolorów
Focus ręczny
Sterowanie DMX, tryb muzyczny, tryb auto
Wymiary 525/172/203
Waga 12,3 kg

Specyficzne kody

Komentarze (0)