Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Allen & Heath ZED60-10FX - mikser
-157,00 zł Promocja -6%
  • Allen & Heath ZED60-10FX - mikser
  • Allen & Heath ZED60-10FX - mikser

Allen & Heath ZED60-10FX - mikser

2 299,00 zł
2 456,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Brutto
O dostępność zapytaj sprzedawcę
ZED60-10FX
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Nowa seria ZED jest rezultatem prawie 40-letnich doświadczeń w produkowaniu wysokiej klasy konsolet scenicznych. Każdy tor audio stanowi wynik bezustannego rozwoju i udoskonalania wszystkich elementów, aby uzyskać maksymalną funkcjonalność i najwyższą jakość dźwięku. Inspirowana jest on mikserami Allen&Heath z wyższej półki cenowej (GL), a niektóre z elementów mikserów, jak korekcja barwy, są bezpośrednio importowane z droższych odpowiedników (GL2400).

Seria Zed

Seria ZED to 4 miksery o różnej konfiguracji kanałów, wyposażone w port USB, skonstruowane z myślą o pracy na scenie, a także nagrywaniu oraz produkcji muzycznej. Każdy z nich, począwszy od ZED 14 (6 kanałów mono i 4 podwójne stereo), skończywszy na 34-kanałowym ZED 436 posiadają te same, wysokiej jakości niskoszumowe przedwzmacniacze mikrofonowe ‘DuoPre’, zapewniające wysokiej jakości krystalicznie czyste brzmienie, precyzyjną korekcję barwy rodem z GL2400, 4 lub 6 wysyłkami AUX, 4 grupami, 100mm suwakami, a w większych modelach również 2 matrycami. Takie zastosowanie komponentów wysokiej jakości w mikserach serii ZED oraz bogata funkcjonalność nowej serii, skłania do porównań z profesjonalnymi mikserami ze znacznie wyższej półki cenowej.

Wszystkie złącza i gniazda do połączeń rozlokowane są na górnym panelu dla łatwiejszego podłączenia kabli, a ogólny wygląd mikserów zbliżony jest do odpowiedników wyższych serii, sprawdzonych podczas licznych tras koncertowych.Pod względem funkcjonalności seria ZED znacznie różni się od kompaktowych mikserów innych firm. Poza wspólnym portem USB, miksery ZED deklasują konkurencję pod względem zaawansowanej korekcji barwy, długich tłumików, wysyłek AUX, matryc, solidnej obudowy charakterystycznej dla modeli znacznie droższych.

Każdy egzemplarz miksera ZED posiada port USB umożliwiający wysyłkę i powrót 2 ścieżek audio z rozdzielczością bitową 16bit i częstotliwością próbkowania 48kHz. Dodatkowo w komplecie znajduje się program do rejestracji i edycji Audio-MIDI Cakewalk SONAR LE, działające na platformie Windows Vista i XP, zawierający 2 instrumenty, 6 efektów MIDI, 14 efektów audio. Program może obsłużyć do 64 ścieżek audio i 256 ścieżek MIDI, przy rozdzielczości bitowej 24-bit i częstotliwości próbkowania: 192kHz.

Allen & Heath prezentuje mikser ZED60-10FX oparty na bestsellerowym ZED-10FX.

Mikser w nowej odsłonie uzupełniony zostało 60-mm tłumiki. I nadal jest kompaktowy, prznośny, idealny dla artystów solowych i małych zespołów. Dwa z czterech kanałów mono mają wejście wysokoimpedancyjne akceptujące sygnał liniowy o normalnym poziomie, a także sygnał z przetwornika gitarowego o niskim poziomie — takwięc z ZED60-10FX gitary mogą być podłączone bezpośrednio do miksera bez konieczności stosowania dodatkowych DI-boksów. Dwa wejścia stereo umożliwiają podłączenie odtwarzaczy CD, MP3 oraz klawiszy. Dodatkowo mikser wyposażony jest w wejście i wyjście cyfrowe przez USB, wyjścia główne XLR i elastyczną sekcję monitoringu z wyjściami na słuchawki i głośniki, a także — 16 wysokiej jakości efektów wyprowadzonych z cyfrowego systemu iLive.

Dane techniczne:

- kanały mikrofonowe: 4,
- podwójne kanały liniowe stereo: 2,
- filtr dolnozaporowy: 100 Hz,
- korekcja barwy: kanały mikrofonowe: 3-stopniowa z przestrajaną częstotliwością środkową w zakresie od 120 Hz do 4 kHz; kanały stereo: 2-stopniowa 80 Hz i 12 kHz; podbicie lub obcięcie wybranej częstotliwości w zakresie +/-15 dB,
- wysyłka AUX: 1 AUX przed tłumikiem,
- zasilanie Phantom: +48 V globalne,
- gniazda insertowe: na sumie,
- wejścia RCA: na kanale stereo ST1,
- wyjścia: 2 x Main mix na złączach XLR, 2 x monitor out RCA, 2x record out RCA, USB 1.1 o rozdzielczości 16 bit i częstotliwości próbkowania 32, 44.1 i 48kHz,
- procesor efektów: 16 efektów, funkcja TAP delay.

Specyficzne kody

Komentarze (0)