Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Audio-Technica ATR6550 x - Mikrofon pojemnościowy
  • Audio-Technica ATR6550 x - Mikrofon pojemnościowy

Audio-Technica ATR6550 x - Mikrofon pojemnościowy

305,00 zł
Brutto
O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Audio-Technica ATR6550 x

Audio-Technica jest Japońskim producentem profesjonalnego sprzętu audio, należący m.in. do ścisłej czołówki producentów mikrofonów. Nazwa AUDIO-TECHNICA już od ponad 45 lat jest synonimem wysokiej jakości, innowacyjności oraz trwałości znanych na całym świecie produktów. Sprzętu tej marki korzystają najbardziej znani na świecie artyści tacy jak Justin Timberlake, Linkin Park, Metallica, Kiss, Skid Row, Puddle of Mudd, Killswitch Engage i wielu innych oraz wytwórcy programów tj. m.in. Big Brother.

ATR6550x to mikrofon kierunkowy, który gwarantuje wyraźny i zrozumiały odbiór z bliska z i z daleka. Za pomocą przełącznika na obudowie mikrofonu użytkownik może bez trudu zmienić ustawienie z „Szeroko” na „Daleko”. W trybie „Szeroko” – właściwym przy bliskim i średnim zasięgu – ATR6550x funkcjonuje jak klasyczny kondensator kardioidalny, skupiając odbiór na wybranym źródle dźwięku, równocześnie blokując dźwięki docierające z tyłu i z boków. Zmiana na tryb „Daleko” powoduje zwężenie z wzoru biegunowego do superkardioidalnego, zwiększając w ten sposób kierunkowość, aby odbierać dźwięk z daleka, przy jednoczesnym eliminowaniu hałasu otoczenia, takiego jak ruch uliczny, systemy wentylacyjne, pogłos pomieszczenia czy mechanicznie sprzężone wibracje.

Projektanci przygotowali ATR6550 z myślą o współpracy z kamerami. Mikrofon został wyposażony w uchwyt do „gorącej” stopki kamery i ma na stałe podłączony kabel, który można wpiąć do wejścia mikrofonowego 3,5 mm w kamerze. Ponadto w zestawie znajdują się m.in. zacisk stojaka mikrofonu oraz piankowa osłona przeciwwietrzna.

Specyficzne kody

Komentarze (0)