Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Audio-Technica AT899 - Mikrofon poj. subminiat. lavalier
  • Audio-Technica AT899 - Mikrofon poj. subminiat. lavalier

Audio-Technica AT899 - Mikrofon poj. subminiat. lavalier

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

Audio-Technica AT899 - Mikrofon poj. subminiat. lavalier

Audio-Technica jest Japońskim producentem profesjonalnego sprzętu audio, należący m.in. do ścisłej czołówki producentów mikrofonów. Nazwa AUDIO-TECHNICA już od ponad 45 lat jest synonimem wysokiej jakości, innowacyjności oraz trwałości znanych na całym świecie produktów. Sprzętu tej marki korzystają najbardziej znani na świecie artyści tacy jak Justin Timberlake, Linkin Park, Metallica, Kiss, Skid Row, Puddle of Mudd, Killswitch Engage i wielu innych oraz wytwórcy programów tj. m.in. Big Brother.

Do wywiadów, programów dokumentalnych oraz w zastosowaniach filmowych i teatralnych. Pojemnościowy mikrofon o charakterystyce dookólnej zapewniający zrozumiałe i dokładne odwzorowanie głosu. Dyskretny styl (średnica zaledwie 5 mm)zapewnia minimalną widoczność. Mikrofon może być używany jako "lavalier" i można go łatwo schować w odzieży lub we włosach. Może być zasilany z baterii lub fantomowo; przełączany filtr dolnozaporowy zmniejsza wrażliwość na podmuchy przy wymawianiu głosek wybuchowych.

OPCJE:

AT 899c - model bez końcówki kablowej, kabel o dł. 1,4 m;

AT 899c-TH - model w kolorze beżowym bez końcówki kablowej

 

Specyficzne kody

Komentarze (0)