Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Audio-Technica U857QU - Mikrofon poj. gęsia szyjka UniLine
  • Audio-Technica U857QU - Mikrofon poj. gęsia szyjka UniLine

Audio-Technica U857QU - Mikrofon poj. gęsia szyjka UniLine

1 478,00 zł
Brutto
O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Audio-Technica U857QU - Mikrofon poj. gęsia szyjka UniLine

MIKROFONY XLR Z ”GĘSIĄ SZYJKĄ” DO SZYBKIEGO MONTAŻU. ZASILANIE WYŁĄCZNIE FANTOMOWE

Wąski kąt akceptacji (90°); długość całkowita 48,7 cm

Mikrofon do szybkiego montażu podłączane bezpośrednio do złącza typu XLRF na dowolnej powierzchni lub do złącza kablowego.

Regulowane mikrofony UniPoint® z ”gęsią szyjką” to elastyczne rozwiązanie instalacji dźwiękowych w salach posiedzeń, w szkołach, obiektach administracyjno-rządowych, w świątyniach i w innych instalacjach dźwiękowych na całym świecie. Te charakterystyczne,wytrzymałe mikrofony mają udoskonalone ”gęsie szyje” o małej średnicy.  Ekstremalnie elastyczna, solidna budowa pozwala na łatwe dostosowanie do pożądanego kształtu, zapobiegając niepożądanemu odkształcaniu: po przesunięciu szyjki, nie zmieni ona swojego kształtu.
We wszystkich nowych mikrofonach UniPoint® z ”gęsią szyjką” (za wyjątkiem U859QL) została zastosowana nowatorska technologia UniGuard™, co zapewnia niespotykaną ochronę przed zakłóceniami radiowymi.

Wszystkie mikrofony z ”gęsią szyjką” z tej linii posiadają filtr UniSteep® 80 Hz, zmniejszający przechwytywanie szumu otoczenia o niskiej częstotliwości. Dwuetapowa piankowa osłona przeciwwietrzna zapewnia wyjątkową ochronę przed podmuchami  przy wymawianiu głosek wybuchowych i podobnymi zakłóceniami.

Specyficzne kody

Komentarze (0)