Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Audio-Technica U857QLU - Mikrofon U857QU przedł. do 60,3 cm
  • Audio-Technica U857QLU - Mikrofon U857QU przedł. do 60,3 cm

Audio-Technica U857QLU - Mikrofon U857QU przedł. do 60,3 cm

1 522,00 zł
Brutto
O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Audio-Technica U857QLU - Mikrofon U857QU przedł. do 60,3 cm

Wersja przedłużona U857Q; długość całkowita 60,3 cm. Mikrofon do szybkiego montażu podłączane bezpośrednio do złącza typu XLRF.na dowolnej powierzchni lub do złącza kablowego.

Regulowane mikrofony UniPoint® z ”gęsią szyjką” to elastyczne rozwiązanie instalacji dźwiękowychw salach posiedzeń, w szkołach, obiektach administracyjno-rządowych, w świątyniach i w innych instalacjach dźwiękowych na całym świecie. Te charakterystyczne,wytrzymałe mikrofony mają udoskonalone ”gęsie szyje” o małej średnicy. Ekstremalnie elastyczna, solidna budowa pozwala na łatwe dostosowanie do pożądanego kształtu, zapobiegając niepożądanemu odkształcaniu: po przesunięciu szyjki, nie zmieni ona swojego kształtu. We wszystkich nowych mikrofonach UniPoint® z ”gęsią szyjką” (za wyjątkiem U859QL)
została zastosowana nowatorska technologia UniGuard™, co zapewnia niespotykaną ochronę przed zakłóceniami radiowymi.
Wszystkie mikrofony z ”gęsią szyjką” z tej linii posiadają filtr UniSteep® 80 Hz, zmniejszający przechwytywanie szumu otoczenia o niskiej częstotliwości. Dwuetapowa piankowa osłona przeciwwietrzna zapewnia wyjątkową ochronę przed podmuchami przy wymawianiu głosek wybuchowych i podobnymi zakłóceniami.

Audio-Technica jest Japońskim producentem profesjonalnego sprzętu audio, należący m.in. do ścisłej czołówki producentów mikrofonów. Nazwa AUDIO-TECHNICA już od ponad 45 lat jest synonimem wysokiej jakości, innowacyjności oraz trwałości znanych na całym świecie produktów. Sprzętu tej marki korzystają najbardziej znani na świecie artyści tacy jak Justin Timberlake, Linkin Park, Metallica, Kiss, Skid Row, Puddle of Mudd, Killswitch Engage i wielu innych oraz wytwórcy programów tj. m.in. Big Brother.

Specyficzne kody

Komentarze (0)