Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Audio-Technica U857AL - Mikrofon z gęsią szyjką kard.zasil. fantom/baterie
  • Audio-Technica U857AL - Mikrofon z gęsią szyjką kard.zasil. fantom/baterie

Audio-Technica U857AL - Mikrofon z gęsią szyjką kard.zasil. fantom/baterie

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

Audio-Technica U857AL - Mikrofon z gęsią szyjką kard.zasil. fantom/baterie

Audio-Technica jest Japońskim producentem profesjonalnego sprzętu audio, należący m.in. do ścisłej czołówki producentów mikrofonów. Nazwa AUDIO-TECHNICA już od ponad 45 lat jest synonimem wysokiej jakości, innowacyjności oraz trwałości znanych na całym świecie produktów. Sprzętu tej marki korzystają najbardziej znani na świecie artyści tacy jak Justin Timberlake, Linkin Park, Metallica, Kiss, Skid Row, Puddle of Mudd, Killswitch Engage i wielu innych oraz wytwórcy programów tj. m.in. Big Brother.

Nowe mikrofony UniPoint® do zastosowań typu overhead zapewniają tradycyjną dla produktów Audio-Technica czystość i przejrzystość dźwięku, stanowiąc idealny wybór do nagłaśniania i nagrywania przemówień, dźwięku w teatrach oraz partii orkiestry i chóru. Te mikrofony wiszące o solidnej konstrukcji, dyskretnym wyglądzie i niespotykanej odporności na zakłócenia radiowe stanowią zaawansowane i wszechstronne rozwiązania do zastosowań nagłośnieniowych.
Nowe mikrofony wiszące UniPoint® są wyposażone w nową technologię UniGuard™ i są w niespotykanym stopniu chronione przed zakłóceniami radiowymi. Wszystkie mikrofony wiszące z tej linii posiadają filtr UniSteep® 80 Hz, zmniejszający przechwytywanie szumu otoczenia o niskiej częstotliwości przy zachowaniu pełni dźwięku.

Mikrofony unipoint® z ”gęsią szyjką”MIKROFONY Z ”GĘSIĄ SZYJKĄ” Z PODSTAWKĄ MONTAŻOWĄ ZASILANIE FANTOMOWE LUB Z BATERII.U857AL Mikrofon pojemnościowy (kardioidalny) z ”gęsią szyjką” z podstawką montażową.Długość całkowita 42 cm.Bezpośredni montaż do dowolnego statywu 5/8”-27. 

Specyficzne kody

Komentarze (0)