Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Lynx Aurora16 LT-HD - konwerter cyfrowy/interfejs audio
  • Lynx Aurora16 LT-HD - konwerter cyfrowy/interfejs audio

Lynx Aurora16 LT-HD - konwerter cyfrowy/interfejs audio

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

Lynx Aurora16 LT-HD - konwerter cyfrowy/interfejs audio

Konwerter Aurora16 należy do światowej czołówki  przetworników AD/DA.24-bit/192 kHz., który ze względu na najwyższą jakość konwersji, niezwykle czyste brzmienie i umiarkowaną cenę, zyskuje coraz to nowych zwolenników
 
brzmienie:
 
Aurora16 zapewnia znakomicie płaski otwarty, nieskompresowany i niepodbarwiony dźwięk z jakością 24-bit/192 kHz i dynamiką. Jest także wolna od ograniczeń jakie mają inne konwertery. Nie posiada hałasujących wentylatorów, nie zmniejsza liczby kanałów przy najwyższych próbkowaniach, nie wymaga dodatkowych modułów rozszerzających analogowych i cyfrowych dla osiągnięcia pełnej liczby kanałów.
 
praca samodzielna
 
Aurora16 może pracować samodzielnie jako przetwornik dwustronny, komunikując się z komputerem przez port podczerwieni lub MIDI w celu zdalnego sterowania.
 
praca w systemach HD
 
FireWire Może tez pełnić funkcję systemu rejestrującego HD jako 16 -to kanałowy system audio, dzięki opcji  LT-FW możliwa współpraca z komputerem przez Fire Wire 400)
 
ProTools|HD - Z kolei opcja LT-HD zapewnia współpracę z systemami Digidesign ProTools|HD jako alternatywny przetwornik 16-to kanałowy.
 
ADAT - Opcja LT-ADAT pozwala na współpracę ze stołami cyfrowymi, cyfrowymi kartami dźwiękowymi, instrumentami lub innymi urządzeniami korzystającymi z portów ADAT
 
Aurora16 może być użyta w każdej konfiguracji audio, nie posiada żadnych korektorów, kompresorów i limiterów, które mogłyby podkolorować dźwięk. Zamiarem producenta było dostarczenia najwierniejszych, najczystszych przetworników o najszerszym spektrum, tak aby dźwięk wchodzący do Aurory i dźwięk wychodzący były całkowicie identyczne.
 
Przeznaczenie:
 
Da studiów nagraniowych, studiów masteringowych, systemów rejestrujących, stacji radiowych i TV oraz do produkcji dźwiękowej.
 
SynchroLock
 
Unikalnej klasy mechanizm synchronizacji SynchroLock oferuje ekstremalne zabezpieczenie przed rozsynchonizowaniem urządzeń studyjnych współpracujących w łańcuchu cyfrowym z Aurorą.
 
LT-HD pozwala Aurorze współpracować z systemem Digidesign? ProTools|HD?

Specyficzne kody

Komentarze (0)