Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Lynx Aurora 8 - konwerter cyfrowy/MIDI
  • Lynx Aurora 8 - konwerter cyfrowy/MIDI

Lynx Aurora 8 - konwerter cyfrowy/MIDI

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

Lynx Aurora 8 - konwerter cyfrowy/MIDI

Konwerter Aurora 8 należy do światowej czołówki przetworników AD/DA.24-bit/192 kHz., który ze względu na najwyższą jakość konwersji, niezwykle czyste brzmienie i umiarkowaną cenę, zyskuje coraz to nowych zwolenników
 
Brzmienie
 
Aurora 8 Zapewnia znakomicie płaski otwarty, nieskompresowany i niepodbarwiony dźwięk z jakością 24-bit/192 kHz i dynamiką. Aurora jest wolna od ograniczeń jakie mają inne konwertery. Nie posiada hałasujących wentylatorów, nie zmniejsza liczby kanałów przy najwyższych próbkowaniach, nie wymaga dodatkowych modułów rozszerzających analogowych i cyfrowych dla osiągnięcia pełnej liczby kanałów.
 
Samodzielna praca
 
Aurora 8 może pracować samodzielnie jako przetwornik dwustronny, komunikując się z komputerem przez port podczerwieni lub MIDI w celu zdalnego sterowania.
 
Praca w systemach Hard Disc Recording możliwa jest w 4 wersjach:
 - LT-USB za pomocją tej opcji Aurora komunikuje się z komputerem poprzez złącze USB 2.0,
 - LT-FW dzięki tej opcji możliwa jest współpraca z komputerem przez interfejs Fire Wire 400). Aurora 8 może pełnić funkcję systemu rejestrującego HD jako 8-to kanałowy system audio,
 - LT-HD - ta opcja zapewnia współpracę z systemami Digidesign ProTools|HD jako alternatywny przetwornik AD/DA 8-to kanałowy,
 - LT-ADAT - opcja ta pozwala na współpracę ze stołami cyfrowymi, cyfrowymi kartami dźwiękowymi, instrumentami lub innymi urządzeniami korzystającymi z portów ADAT.
 
Aurora 8 może być użyta w każdej konfiguracji audio, nie posiada żadnych korektorów, kompresorów i limiterów, które mogłyby podkolorować dźwięk. Zamiarem producenta było dostarczenia najwierniejszych, najczystszych przetworników o najszerszym spektrum, tak aby dźwięk wchodzący do Aurory i dźwięk wychodzący były całkowicie identyczne.
 
Przeznaczenie
 
Da studiów nagraniowych, studiów masteringowych, systemów rejestrujących, stacji radiowych i TV oraz do produkcji dźwiękowej.
 
SynchroLock
 
Unikalnej klasy mechanizm synchronizacji SynchroLock oferuje ekstremalne zabezpieczenie przed rozsynchonizowaniem urządzeń studyjnych współpracujących w łańcuchu cyfrowym z Aurorą.
 
Dane techniczne:

- jednoczesna obsługa 8 kanałów analogowych wejściowych,
- jednoczesna obsługa 8 kanałów wyjściowych analogowych,
- jednoczesna obsługa 8 kanałów cyfrowych AES/EBU we/wy,
- 24 Bit / 192 kHz masteringowej jakości przetworniki A/D i D/A,
- obsługa do 192 kHz AES/EBU we/wy obsługa przez połączeniach pojedynczym i podwójnym (Supporting Single and Dual Wire Modes),
- wielkość racka 19" 1U,
- możliwości kontroli urządzenia poprzez Lynx AES16, IrDA i MIDI,
- pokładowy cyfrowy mikser 16 kanałowy z możliwością krosowania,
- Word clock I/O z własną technologią Lynx SynchroLock,
- złącza Digital I/O DB-25 połączeniowe, zgodne z połączeniem stosowanym przez Yamaha,
- złącza Analog I/O DB-25 pinowe, zgodne z połączeniem stosowanym przez Tascam,
- zgodność z RoHS,
- dostępne wersje z zasilaniem 100V, 115V i 230V.

Specyficzne kody

Komentarze (0)