Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Soundcraft GB8 40 - mikser
  • Soundcraft GB8 40 - mikser

Soundcraft GB8 40 - mikser

13 348,00 zł
Brutto
O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Soundcraft GB8 40 - mikser

Na 30 lecie firmy Soundcraft jej założyciel i główny konstruktor Graham Blythe, stworzył przedwzmacniacze mikrofonowe i korektory określone mianem GB30.

Oparte są na tej samej technologii co podobne elementy w uznanych stołach MH3 i MH4.

Obie konsolety wywodzą się z tej samej tradycji wysokiej jakości, doskonale brzmiących produktów firmy Soundcraft. To tradycja technologii i konstrukcji która stworzyła pojecie "Brytyjskiego Brzmienia".

Ich główne przeznaczenie to: mniejsze konsolety w systemach nagłośnieniowych, instalacje klubowe, Domy Kultury i teatry.
Dużo uwagi poświecono konstrukcji mechanicznej aby stoły były niezawodne w trudnych warunkach trasy koncertowej.
Wszystkie moduły kanałów wejściowych są umieszczone w stalowej ramie na pionowych płytach drukowanych z włókna szklanego, a każda gałka ma indywidualne mocowanie śrubowe do płyty czołowej.

Konsolety mają dość konwencjonalny układ ale wyróżniają się kilkoma mechanicznymi szczegółami.
Solidna stalowa obudowa ma pochyłą tylną ściane z gniazdami, ułatwiającą połączenia a wewnętrzny zasilacz ma dla zabezpieczenia wyjście do zapasowego zasilacza zewnętrznego.
Cztery grupy tłumień (mute Group) pozwalają na wyciszanie wielu kanałów jednocześnie, a funkcja wbudowanego limitera na wyjściu do rejestracji i wyjściu alternatywnym pozwala na łatwiejsze nagranie stereofonicznego miksu.

GB4 dostępny jest w wersjach od 12 do 40 kanałów z 4 grupami i głównymi wyjściami L, C i R. Te 7 sum stanowią też źródła dla matrycy 7x4 wyjścia.

GB8 dostępny jest w wersjach od 16 do 48 kanał?w z 8 grupami i głównymi wyjściami L, C i R. Podobnie jak w GB4 11 sum jest źródłem dla matrycy 11x4 wyjścia.
Dodatkowo GB8 posiada generator 1 kHz i mostek z 3 miernikami LED dla sum L, C i R.

Podwójna topologia FOH/Monitor znana z serii MH3 i MH4 pozwala tym konsoletom na przełączane sterowanie grup lub torów pomocniczych (aux) na tłumikach głównych.
Pozwala to na wykorzystanie w zastosowaniach monitorowych lub miksu głównego.

Obie konsolety mają też podobną stylistykę do MH4, MH3 i LX7ii co potwierdza ich przynależność do rodziny nowoczesnych konsolet koncertowych firmy Soundcraft.

Dane techniczne:

40 wejść mono, 4 wejścia stereo, 4 powroty stereo, 8 wyjść aux przełączanych pre/post, 8 podgrup, inserty, przedwzmacniacze i korektory GB30, wyjścia direct out z każdego toru, niezależne zasilanie Phantom +48V w każdym torze, filtr górnoprzepustowy 18 dB/oktawę w każdym torze, mono bus, do rejestratora z limiterem, wyjście stereo z limiterem, generator 1kHz, matryca 11 x 4, wskaźniki VU

Specyficzne kody

Komentarze (0)