Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Widlicki NK-08 - statyw do kamer video
  • Widlicki NK-08 - statyw do kamer video
  • Widlicki NK-08 - statyw do kamer video

Widlicki NK-08 - statyw do kamer video

800,00 zł
Brutto
O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Widlicki NK-08 - statyw do kamer video

Statyw naramienny przeznaczony jest jako podstawowe narzędzie dla video filmowców tak profesjonalistów jak i amatorów, dostosowany do wiekszości kamer video HDV i MDV dostępnych na polskim rynku.

   Ergonomiczna konstrukcja pozwala dopasować statyw do każdej sylwetki użytkownika po przez odpowiednio proste ustawienie. Dobre dopasowanie statywu do sylwetki operatora, pozwala na pracę kamery w pozycji poziomej, minimalizując zmęczenie ręki i kręgosłupa, pozwala także na całkowite opuszczenie rąk bez potrzeby jej trzymania i obawy upuszczenia sprzętu.

   Elementy konstrukcyjne wykonane są z wysokoudarowego modyfikowanego poliuretanu, części aluminiowe formowane metodą wtrysku a pokrętła z poliamidu PA6. Precyzyjne cienkościenne rurki stalowe pokryte półmatowym warstwowym chromem. Wsporniki nośne wyłożone gładkim materiałem gąbczastym.Wszystko to zapewnia szybką, wygodną i prostą obsługę prawo i lewo ręcznym użytkownikom.

   Do statywu dołączony jest solidny pokrowiec z uchwytem, chroniący sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi, zamykany na dwustronny zamek błyskawiczny.

Specyficzne kody

Komentarze (0)