Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

MXL 990s - mikrofon pojemnościowy
  • MXL 990s - mikrofon pojemnościowy
  • MXL 990s - mikrofon pojemnościowy

MXL 990s - mikrofon pojemnościowy

455,00 zł
Brutto
O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

MXL 990s mikrofon pojemnościowy

Pro studio performance, project studio price.


Marshall Electronics, nieustannie zaskakuje artystów i inżynierów dźwięku, oferując rewelacyjne mikrofony w konkurencyjnej cenie, znakomicie sprawdzające się podczas podczas pracy na scenie, w studiu czy sali konferencyjnej. Bez znaczenia pozostaje fakt czy jesteś profesjonalnym muzykiem, czy dopiero poznajesz cudowny świat muzyki, cała gama produktów oznaczonych logiem MXL sprawia, że każdy jest w stanie wybrać coś niepowtarzalnego dla siebie.


MXL 990s jest rozwinięciem przebojowego, a jednocześnie jednego z najlepiej sprzedających się mikrofonów jaki kiedykolwiek powstał w Centrum Badań i Rozwoju, tej kalifornijskiej firmy. Cechy użytkowe MXL 990, bo o nim mowa, nie przeszły bez echa w światku muzycznym, o czym dobitnie świadczą liczne laury i honory przyznawane przez branżowe czasopisma i portale internetowe.


MXL 990s afiliuje wszelkie cnoty swojego poprzednika, podobnie umieszczony w solidnym, plastikowym kuferku, w którym znajdziemy również uchwyt sztywny jak i elastyczny! Co warte podkreślenia, uchwyt pasuje również do innych, znacznie droższych mikrofonów. Sam 990s to dobrze znana całkowicie tranzystorowa, bez transformatorowa konstrukcja wykorzystująca wkładkę mikrofonową o średnicy 20 mm i złoconą membranę o grubości 6 mikronów. Natomiast zupełną nowość, stanowi przełącznik filtra dolnozaporowego [150 Hz] oraz tłumik poziomu sygnału wejściowego [-10 dB].

Profesjonalnej jakości brzmienie 990s, nie można określić innym mianem, jak doskonałe – sformułowanie w pełni adekwatne zarówno dla nagrań analogowych jak i cyfrowych. Co więcej mikrofon wytrzymuje porównanie z dobrej klasy mikrofonami dynamicznymi, które jak wiadomo sprawdzają się w niektórych sytuacjach, nie mniej jednak dla nagrań gitary akustycznej nadają się średnio, natomiast MXL 990s - bardzo dobrze. Jeśli wspomnimy jeszcze o niewysokim poziomie wyjściowym, pozwalającym na nagrywanie zestawu perkusyjnego oraz w pełni uzasadnionym zastosowaniu tego mikrofonu podczas nagrań wokalnych i lektorskich wyłania się obraz urządzenia dopracowanego w najmniejszych szczegółach, znakomicie brzmiącego i o czym warto pamiętać, doskonale wyposażonego w akcesoria, co w tej klasie cenowej nie jest praktyką powszechnie stosowaną.


Wyjątkowe atrybuty mikrofonu stanowią gwarancję stale rosnącej popularności produktu.


MXL 9 9 0 s zostanie godnym sukcesorem swojego, wydawać by się mogło niedoścignionego pierwowzoru.


Unikalne cechy wyróżniające mikrofon na tle konkurencji:

  • Najwyższej jakości preamp na tranzystorach FET z wyjściem symetrycznym,

  • Jedwabne, słodkie brzmienie,

  • Filtr dolnozaporowy [150 Hz],

  • Tłumik sygnału wejściowego [-10 dB],

  • Uchwyt sztywny oraz elastyczny w komplecie z mikrofonem.

Specyficzne kody

Komentarze (0)