Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Zestawy gitarowe

Zastanawiasz się nad zakupem pierwszej gitary i nie do końca wiesz, co będzie Ci potrzebne? Zamiast zaopatrywać się w instrument i niezbędne akcesoria osobno, rozważ zakup zestawu gitarowego, w którym znajdziesz wszystko, co niezbędne, by rozpocząć grę. Zdecydowanie się na gotowy pakiet daje nie tylko pewność, że, przynajmniej na początku, nie będzie trzeba niczego dokupywać. Dużą zaletą tego rozwiązania jest również fakt, że za zestaw gitarowy trzeba zapłacić mniej niż w przypadku, gdybyśmy poszczególne jego elementy chcieli nabyć oddzielnie.

Jakie akcesoria wchodzą w skład zestawów gitarowych?

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz zestawy gitarowe z najróżniejszymi akcesoriami. Jednym z najczęściej spotykanych gadżetów jest stroik – gitarę należy nastroić przed każdą grą, a tuner bardzo ułatwia ten proces. Wiele zestawów zawiera komplet strun, bo te należy okresowo wymieniać, a nie dopiero wtedy, gdy już pękną. Bardzo przydatnym akcesorium jest również pokrowiec, który zapewnia gitarze ochronę przed zakurzeniem i niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Zestawy z gitarą elektryczną lub basową są przeważnie droższe, ale składają się zazwyczaj z większej liczby elementów. Nieodzowną ich częścią jest wzmacniacz, zazwyczaj niewielki i o podstawowych funkcjach, ale wystarczający do nauki. Dobrym wyborem dla początkujących będzie zestaw z płytą, na której znajdują się lekcje, metronom czy spis akordów. Dostępne są także zestawy bez instrumentu, składające się z głowy gitarowej i niewielkiej gabarytowo kolumny.

Zestawy gitarowe

Podkategorie

Aktywne filtry