Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Akai MPK MINI MKII LE BLACK - kontroler MIDI / klawiatura sterująca (wersja limitowana)
Obniżka Promocja -7%
  • Akai MPK MINI MKII LE BLACK - kontroler MIDI / klawiatura sterująca (wersja limitowana)
  • Akai MPK MINI MKII LE BLACK - kontroler MIDI / klawiatura sterująca (wersja limitowana)
  • Akai MPK MINI MKII LE BLACK - kontroler MIDI / klawiatura sterująca (wersja limitowana)

Akai MPK MINI MKII LE BLACK - kontroler MIDI / klawiatura sterująca (wersja limitowana)

423,15 zł
455,00 zł
Brutto
O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Limitowana edycja klawiatury Akai MPK MINI MKII LE BLACK!

Wykończona w porażającym, czarnym kolorze klawiatura MPK Mini MKII LE Black emanuje stylem, zachowując jednocześnie wszystkie podstawowe funkcje, które uczyniły z tej przenośnej serii klawiatur sterujących międzynarodowy bestseller.

Podstawa sterowania

MPK Mini MKII LE Black zawiera wszystkie podstawowe narzędzia do szybkiego nagrywania i rozwijania muzycznych pomysłów. 25 dynamicznych klawiszy syntezatorowych, 4-stronny thumbstick do dynamicznej zmiany wysokości dźwięku i intensywności modulacji, 8 podświetlanych, dynamicznych padów typu MPC i 8 przypisywalnych pokręteł Q-Link zapewnia najważniejsze funkcje, stworzone specjalnie z myślą o zapewnieniu szybkiego potencjału produkcyjnego, spakowane w ultraprzenośnej formie.

Wyraź siebie!

MPK Mini MKII LE Black daje producentom podstawową kontrolę, umożliwiającą rejestrację muzycznych pomysłów, niezależnie od tego, kiedy się one pojawią. Osobne przyciski Octave Up /Down zapewniają dostęp do pełnego zakresu dźwięków klawiatury – idealne do grania linii basowych, akordów, melodii itd.. Umieszczone w odpowiednio dostępnym miejscu wejście pedału sustain zapewnia więcej możliwości ekspresji podczas gry, a do tego jest jeszcze pokładowy arpeggiator z regulacją rozdzielczości, zakresu i trybu do prostego, łatwego i szybkiego tworzenia skomplikowanych linii melodycznych!

Podłącz i graj

W celu zapewnienia maksymalnej przenośności, MPK Mini MKII LE Black nie wymaga do działania czy instalacji żadnych sterowników ani zewnętrznego zasilacza. Dzięki podłączaniu plug-and-play, bezproblemowemu połączeniu USB-MIDI i zasilaniu przez pojedyncze połączenie USB z komputerem Mac lub PC, MPK Mini MKII LE Black jest przenośną potęgą produkcyjną. Cztery banki pamięci umożliwiają dodatkowo zapisywanie presetów sprzętu/oprogramowania w celu natychmiastowego przywołania ważnych ustawień i szybkiej konfiguracji komputera i MPK Mini MKII LE Black.

Zestaw wysokiej klasy oprogramowania do produkcji muzyki

Masz narzędzia, ale co z dźwiękiem? Dzięki dołączonemu oprogramowaniu Akai Professional, SONiVOX i AIR Music Tech Mini MKII LE Black cię nie zawiedzie.

  • Hybrid 3 firmy AIR Music Technology jest uznanym syntezatorem, który może tworzyć wszystko, od tłustych brzmień retro po nowoczesne, ostre brzmienia lead i wszystko pomiędzy.
  • SONiVOX Wobble to syntezator do muzyki elektronicznej grime, oferujący dwa niezależne kanały syntezy przekształcania widma z regulacją harmonicznych, indywidualnym filtrowaniem i osobną regulacją LFO.
  • Dzięki MPC Essentials możesz doładować swoją produkcję 64-bitowym pakietem do produkcji muzyki oferującym osiem banków padów (łącznie 128 ścieżek), kolekcję brzmień o wielkości 1GB i możliwość łatwego importowania własnych próbek w formatach WAV i AIFF.