Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Akai MPK MINI MKII LE BLACK - kontroler MIDI / klawiatura sterująca (wersja limitowana)
Obniżka Promocja -100%

Akai MPK MINI MKII LE BLACK - kontroler MIDI / klawiatura sterująca (wersja limitowana)

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę!
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

Limitowana edycja klawiatury Akai MPK MINI MKII LE BLACK!

Wykończona w porażającym, czarnym kolorze klawiatura MPK Mini MKII LE Black emanuje stylem, zachowując jednocześnie wszystkie podstawowe funkcje, które uczyniły z tej przenośnej serii klawiatur sterujących międzynarodowy bestseller.

Podstawa sterowania

MPK Mini MKII LE Black zawiera wszystkie podstawowe narzędzia do szybkiego nagrywania i rozwijania muzycznych pomysłów. 25 dynamicznych klawiszy syntezatorowych, 4-stronny thumbstick do dynamicznej zmiany wysokości dźwięku i intensywności modulacji, 8 podświetlanych, dynamicznych padów typu MPC i 8 przypisywalnych pokręteł Q-Link zapewnia najważniejsze funkcje, stworzone specjalnie z myślą o zapewnieniu szybkiego potencjału produkcyjnego, spakowane w ultraprzenośnej formie.

Wyraź siebie!

MPK Mini MKII LE Black daje producentom podstawową kontrolę, umożliwiającą rejestrację muzycznych pomysłów, niezależnie od tego, kiedy się one pojawią. Osobne przyciski Octave Up /Down zapewniają dostęp do pełnego zakresu dźwięków klawiatury – idealne do grania linii basowych, akordów, melodii itd.. Umieszczone w odpowiednio dostępnym miejscu wejście pedału sustain zapewnia więcej możliwości ekspresji podczas gry, a do tego jest jeszcze pokładowy arpeggiator z regulacją rozdzielczości, zakresu i trybu do prostego, łatwego i szybkiego tworzenia skomplikowanych linii melodycznych!

Podłącz i graj

W celu zapewnienia maksymalnej przenośności, MPK Mini MKII LE Black nie wymaga do działania czy instalacji żadnych sterowników ani zewnętrznego zasilacza. Dzięki podłączaniu plug-and-play, bezproblemowemu połączeniu USB-MIDI i zasilaniu przez pojedyncze połączenie USB z komputerem Mac lub PC, MPK Mini MKII LE Black jest przenośną potęgą produkcyjną. Cztery banki pamięci umożliwiają dodatkowo zapisywanie presetów sprzętu/oprogramowania w celu natychmiastowego przywołania ważnych ustawień i szybkiej konfiguracji komputera i MPK Mini MKII LE Black.

Zestaw wysokiej klasy oprogramowania do produkcji muzyki

Masz narzędzia, ale co z dźwiękiem? Dzięki dołączonemu oprogramowaniu Akai Professional, SONiVOX i AIR Music Tech Mini MKII LE Black cię nie zawiedzie.

  • Hybrid 3 firmy AIR Music Technology jest uznanym syntezatorem, który może tworzyć wszystko, od tłustych brzmień retro po nowoczesne, ostre brzmienia lead i wszystko pomiędzy.
  • SONiVOX Wobble to syntezator do muzyki elektronicznej grime, oferujący dwa niezależne kanały syntezy przekształcania widma z regulacją harmonicznych, indywidualnym filtrowaniem i osobną regulacją LFO.
  • Dzięki MPC Essentials możesz doładować swoją produkcję 64-bitowym pakietem do produkcji muzyki oferującym osiem banków padów (łącznie 128 ścieżek), kolekcję brzmień o wielkości 1GB i możliwość łatwego importowania własnych próbek w formatach WAV i AIFF.