Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Kategorie

Praca w Lighting Center

Firma Lighting Center poszukuje pracownika na stanowiska:

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska

  • • pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami firmy,
  • obsługa handlowa bieżących zapytań handlowych w zakresie oświetlenia i nagłośnienia estradowego (wizyty, doradztwo, wycena),
  • doradztwo handlowe i techniczne w zakresie asortymentu firmy,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz dokumentacji technicznej do udziału w zamówieniach publicznych,

Wymagania:

  • znajomość branży z zakresu profesjonalnego oświetlenia scenicznego
  • biegła obsługa komputera oraz aplikacji biurowych (Office),
  • zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
  • sumienność, systematyczność, samodzielność, kreatywność oraz odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność oraz czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stałą pracę w miłej atmosferze
  • ciekawą, samodzielną pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • specjalistyczne szkolenia.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Sprzedawca w sklepie stacjonarnym (w Będzinie) i internetowym

Wymagania:

  • zdolności interpersonalne i negocjacyjne

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny i premiowy
  • przyjazna, partnerska atmosfera pracy w oparciu o przejrzysty system zatrudnienia i wynagradzania
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Magazynier

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przyjmowanie towarów
  • przygotowywanie towarów/zamówień do wysyłki, również przesyłek paletowych
  • przepakowywanie materiałów,
  • odpowiedzialność za gospodarkę magazynową w firmie
  • ręczne załadunki/rozładunki transportu

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

  • komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność, punktualność
  • umiejętność obsługi komputera
  • wykształcenie min. średnie

Wybranej na ww. stanowisko osobie oferujemy:

  • stabilne stanowisko pracy w młodym i sympatycznym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • po okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony (pełen etat)

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres [email protected]

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Tagi: praca Będzin, przedstawiciel handlowy, praca w Będzinie, handlowiec w sklepie muzycznym, sprzedawca w salonie muzycznym