Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Wzmacniacze gitarowe

Żadna gitara elektryczna nie może się obejść bez wzmacniacza gitarowego. To właśnie od niego zależy końcowe brzmienie instrumentu, a zbyt słaby wzmacniacz jest w stanie zepsuć brzmienie nawet najlepszej gitary. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór wzmacniaczy gitarowych i akcesoriów od czołowych producentów sprzętu muzycznego, takich jak Bugera, Palmer MI, DV Mark, Laney czy VOX. Niezależnie czy jesteś zawodowym muzykiem, czy chcesz dopiero rozpocząć swoją przygodę z grą na gitarze elektrycznej, u nas znajdziesz combo czy głowę gitarową dopasowaną do swoich potrzeb. Masz problem z wyborem najwłaściwszego modelu? Zadzwoń lub napisz do nas, a odpowiemy na Twoje pytania i zasugerujemy wzmacniacz gitarowy, który spełni Twoje oczekiwania.

Wzmacniacze lampowe

Większą część oferty naszego sklepu stanowią wzmacniacze lampowe. Przedwzmacniacz i wzmacniacz końcowy tych urządzeń wyposażone są w lampy, dlatego określa się je mianem pełnolampowych. Wzmacniacze lampowe nadal oferują lepsze brzmienie niż tranzystorowe, dlatego są chętnie wybierane przez profesjonalnych muzyków. Nie są jednakże pozbawione wad. Duże wzmacniacze lampowe są bardzo głośne, dlatego mogą nie nadawać się do użytku domowego. Z kolei jeśli zdecydujemy się na aparat o mniejszej mocy, może okazać się, że podczas wymagającego koncertu zwyczajnie zabraknie mu mocy. Drugą ważną kwestią są same lampy, które podlegają naturalnemu zużyciu, więc trzeba je okresowo wymieniać.

Wzmacniacze gitarowe

Aktywne filtry

-5% -5%
UDO ROESNER DACAPO 75
5 510,77 zł 5 800,81 zł
-70,00 zł -28%
Marshall MS2 Red - mini wzmacniacz gitarowy
179,00 zł 249,00 zł
Mini wzmacniacz gitarowy firmy Marshall. Idealny do ćwiczeń i dla podróżujących gitarzystów. Posiada wbudowane wyjście słuchawkowe, które może być użyte do podłączenia innego zestawu...