Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

LD Systems DAVE 12 G3 - aktywny zestaw nagłośnieniowy
-407,00 zł Promocja -9%
  • LD Systems DAVE 12 G3 - aktywny zestaw nagłośnieniowy
  • LD Systems DAVE 12 G3 - aktywny zestaw nagłośnieniowy
  • LD Systems DAVE 12 G3 - aktywny zestaw nagłośnieniowy
  • LD Systems DAVE 12 G3 - aktywny zestaw nagłośnieniowy

LD Systems DAVE 12 G3 - aktywny zestaw nagłośnieniowy

4 069,00 zł
4 476,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Brutto
Produkt dostępny
wysyłka 14 dni roboczych
magazyn wysyłkowy
DAVE12G3
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

LD Systems DAVE 12 G3 - aktywny zestaw nagłośnieniowy

LD Systems DAVE 12 G3
to nowy aktywny system nagłośnieniowy przeznaczony dla mocno nagłośnionych występów live, prezentacji multimedialnych i trwałych instalacji w barach i klubach.

12-calowy subwoofer z systemem bass reflex i kolumny satelitarne z głośnikami 6.5 cala i gwizdki HF zapewniają świetny dźwięk z porywającym, wyraźnym basem, naturalnym środkiem i czystymi wysokimi. Wzmacniacz wbudowany został w subwoofer i oddaje do użytku 1x300 W i 2x 120W nieprzerwanej mocy.

Sercem DAVE 12 G3 jest cyfrowy procesor sygnału LD LECC DSP, który kontroluje wszystkie ważne funkcje systemu. Pośród nich znaleźć można specjalnie zoptymalizowane pod kątem amplitudy i niskiej latencji crossovery, osobne equalizery i limitery dla niskich, średnich i wysokich częstotliwości, a także procesor dynamiczny  kontrolujący subwoofer pod kątem głośności i zapewniający mocniejsze odczuwanie basu nawet przy małym poziomie wzmocnienia.

Paleta profesjonalnych opcji DAVE 12 G3 to: wytrzymałe, multiplexowe obudowy, wszelkiego typu najważniejsze zabezpieczenia na obwodach, RCA, wejścia XLR/jack i Speakon-compatible oraz zminimalizowane i ergonomiczne uchwyty. Te ostatnie, zastosowane w subwooferze, noszą nazwę LD "Evolutive" i są ważna innowacją w dziedzinie bezpieczeństwa dzięki metalowej konstrukcji zapewniającej optymalny stopień bezpieczeństwa pochwytu na każdej ze stron. Dla jak najdokładniejszej orientacji pionowej satelitów, wyposażono je w podpórki ustawialne w zakresie max. 14° .

Pokrowce zabezpieczające komponenty systemu oraz wózek z miejscami do zaczepu taśm ułatwiają transport i dostępne są jako akcesoria. Dopasowane do głośników statywy, tuleje i rozgałęźniki sprzedawane są również osobno.

Dane techniczne:

- Typ zestawu Aktywny
- Moc zestawu do 500W
- Zastosowanie zestawu Pomieszczenia zamknięte
- Ilość kolumn 3

kod:ahpr6516

Moc RMS (orientacyjna)
500

Specyficzne kody

Komentarze (0)