Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pioneer DJ CDJ-900NXS - odtwarzacz CD / MP3
  • Pioneer DJ CDJ-900NXS - odtwarzacz CD / MP3
  • Pioneer DJ CDJ-900NXS - odtwarzacz CD / MP3
  • Pioneer DJ CDJ-900NXS - odtwarzacz CD / MP3
  • Pioneer DJ CDJ-900NXS - odtwarzacz CD / MP3

Pioneer DJ CDJ-900NXS - odtwarzacz CD / MP3

6 569,00 zł
Brutto


O dostępność zapytaj sprzedawcę
CDJ900NXS
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:


Nowa wersja CDJ-900!


Pioneer CDJ-900NXS – nowy, wieloformatowy odtwarzacz cyfrowych plików Pioneer z bezprzewodową funkcją PRO DJ LINK oraz programem Record Box i pełną integracją z Traktor Scatch.
Ewolucja topowej serii urządzeń instalacyjnych Pioneer trwa. W rodzinie urządzeń opatrzonych etykietą Nexus pojawia się nowy multimedialny oddtwarzacz Pioneer CDJ- 900Nexus. Nowy player dziedziczy wszystko ze swojego poprzednika Pioneer CDJ- 900 uzupełniając go nowych technologiami i funkcjonalnościami w tym pełnymkolorowym ekranem LCD o wysokiej rozdzielczości , funkcją Beat Devide, cztero-deckowym Beat Sync.
 
CDJ- 900NXS posiada pełne wsparcie dla Pioneer rekordbox™ oprogramowania do zarządzania muzyką dla komputerow PC / Mac oraz aplikacji rekordbox dla smartfonów i tabletów. Z pomocą Rekordbox uzytkownik może przygotować niesamowite playlisty z ustawionymi parametrami utworow i załadować je na pokład  CDJ- 900NXS przez USB lub Wi-Fi. Funkcja Pro DJ Link pozwala DJ dzielić jedno źródło danych na czterech pokłady platerow za pomocą kabla LAN.
 
Pioneer CDJ- 900NXS oferuje nowy ekran najwyższej rozdzielczości zastosowanej dotychczas w produktach Pioneer. Daje on możliwość szybkiego widoku ekranu Wave, Wave i zoom oraz możliwość przeglądania i edycji beatgridu z rekordbox . Podobnie jak w najwyższym modelu Pioneer CDJ- 2000NXS, CDJ - 900NXS oferuje jeszcze bardziej intuicyjne przeglądanie bibliotek z możliwością podgłądu utworów w listy, grafiki oraz widoków custom. Do tego CDJ-900 posiada szereg nowych narzędzi, takich jak Countdown Beat i Miernik Fazy ktory można wstępnie ustawić w rekordbox do łatwego przeglądania w trakcie grania.
 
Sekacja Auto Beat została zastąpiona przez bardziej intuicyjny Divide Beat, która umożliwia dzielenie i nakładanie dodatkowych efektow w ramach pętli. Beat Divide można oczywiście używać w kombinacji z trybem Slip - ktory umożlwia oddtwarzanie utworu w tle i jego powrót w idealnym miejscu po zakończeniu używaniaefektoe z Beat Divide.
 
Inne cechy odziedziczone po CDJ- 2000NXS obejmują cztero deckowy Beat Sync dla automatycznej synchronizacji BPM utworów do pokładu głównego, a dedykowany przycisk Quantize zapewniaja dostęp do skwantyzowanych pętli , cue i efektów. Do tego Aktywny Loop, Ustawienia Użytkownika , Wskaźnik klucza utworu i wiele innych funkcji powoduje że CDJ-900nexus to bardzo solidna jednostka do zastosowan profesjonalnych i instalacyjnych.
 
Dane techniczne:

- Obsługiwane media: iPhone / iPad / iPod touch, Android telefony / Android Tablety itp.,pamięci USB (pendrive / dyski twarde)、Komputery (Mac / Windows)、Audio CD、CD-R / RW
- Obsługiwane formaty plików: MP3, AAC, WAV, AIFF("rekordbox™" na iOS odtwarza tylko MP3 i AAC)
- Obsługiwane systemy plików dla nośników: FAT, FAT32, HFS+
- Pasmo przenoszenia: 4 Hz ~ 20 kHz
- Współczynnik sygnał/szum: 115 dB lub więcej
- Zniekształcenia harmoniczne: 0.003 % lub mniejsze
- Porty USB: USB A x 1, USB B x 1
- Wyjścia audio: WYJŚCIE AUDIO (RCA/CHINCH) x 1, WYJŚCIE CYFROWE(COAXIAL/RCA)x 1
- Inne złącza: LAN(100Base-TX)x 1, CONTROL(φ3.5 mm mini jack) x 1
- Poziom wyjścia: 2.0 Vrms
- Zasilanie: AC 100-240V (50 Hz / 60 Hz)
- Pobór mocy: 33 W
- Max wymiary zewnętrzne (Szerokość / Głębokość / Wysokość): 320 mm x 401.8 mm x 105.5 mm
- Waga: 4.3 kg

Prezentacja video:
kod:pion2mn

Specyficzne kody

Komentarze (0)