Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

AKAI MPK Road 88 – Klawiatura sterująca USB/MIDI
Obniżka Promocja -8%
 • AKAI MPK Road 88 – Klawiatura sterująca USB/MIDI
 • AKAI MPK Road 88 – Klawiatura sterująca USB/MIDI
 • AKAI MPK Road 88 – Klawiatura sterująca USB/MIDI
 • AKAI MPK Road 88 – Klawiatura sterująca USB/MIDI

AKAI MPK Road 88 – Klawiatura sterująca USB/MIDI

3 587,00 zł
3 899,00 zł
Brutto

Klawiatura sterująca 88 klawiszy [mechanizm młoteczkowy], aftertouch, MIDI I/O, MIDI oraz zasilanie poprzez USB, podział na strefy, plug&play, w zestawie VIP 3.0, AIR Music Tech DB-33, Tech Velvet plus, Tech Mini Grand

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

MPK Road 88 – Klawiatura sterująca USB, 88-klawiszowa z mechanizmem młoteczkowym.

Doskonałe wyczucie, znakomita reakcja, wytrzymałość w transporcie

Oto MPK Road 88 – klawiatura sterująca z dostępną wyłączenie w Akai Professional wysokiej klasy 88-klawiszową, dynamiczną klawiaturą z aftertouch Model-A, 4-wyjściową kartą dźwiękową USB, złączami MIDI in/out oraz trzema wejściami do podłączenia pedałów.
To wszystko starannie zintegrowane w wytrzymałej, gotowej do transportu walizce z uchwytami.

Jest to idealna klawiatura sterująca dla profesjonalnych muzyków pracujących na trasach koncertowych, łącząca w sobie zarówno wspaniałe wyczucie klawiszy z mechanizmem młoteczkowym, jak i kreatywną wszechstronność wbudowanej karty dźwiękowej.
Dzięki temu można bezproblemowo włączyć do swojego występu biblioteki instrumentów wirtualnych.

Klawiatura Model-A, dostępna wyłącznie w Akai Professional, zapewniająca niesamowite wyczucie

Jako poważny profesjonalny klawiszowiec, wiesz, że czucie to wszystko.
To właśnie odróżnia naprawdę świetne instrumenty od tych zwyczajnych. Akai Professional – uznany lider w branży technologii klawiatur i innowacji – ponad dwa lata prowadził intensywne badania inżynieryjne i rozwoju, tworząc klawiaturę Model-A.
Ta dynamiczna klawiatura z mechanizmem młoteczkowym zapewnia niesamowicie naturalne i responsywne czucie, absolutnie nieporównywalne z żadnym innym instrumentem w zbliżonej cenie.

Uzyskanie maksimum z instrumentów wirtualnych

Wirtualne instrumenty odgrywają kluczową rolę zarówno w produkcji muzyki studyjnej, jak i w występach na żywo, oferując niezliczoną ilość brzmień i efektów do cieniowania i barwienia Twojej muzyki.

Dzięki zintegrowanej, 4-wyjściowej karcie dźwiękowej class-compliant (niewymagającej instalacji sterowników) w MPK Road 88 i doskonałej reakcji, można łatwo przesyłać sygnał z instrumentów wirtualnych do miksera i odsłuchów jednocześnie, aby uzyskać naprawdę bezproblemową konfigurację.
Road 88 umożliwia wykorzystanie i zarządzanie Twoją kolekcją instrumentów wirtualnych w maksymalnym stopniu przy pomocy klawiatury zaprojektowanej z myślą o optymalnych możliwościach ekspresji.

Łatwa łączność w połączeniu z ekspresją twórczą

Dzięki dwóm wejściom pedału ekspresji, wejściu pedału sustain, 5-pinowym portom MIDI-In i MIDI-Out oraz złączu USB class compliant (brak konieczności instalacji sterowników), MPK Road 88 można podłączyć do dowolnego zewnętrznego sprzętu i jest ona gotowa na każdą sytuację. Wszystko, czego potrzebujesz, zostało w niej zawarte w przemyślany sposób. Koła Pitch i Mod w połączeniu z osobną regulacją głośności, transpozycją i podziałem klawiatury zapewniają pełną wszechstronność i możliwość adaptacji w każdym środowisku pracy, w którym wymagane są podstawowe narzędzia sterujące.

Gotowa do drogi

Dzięki MPK Road 88 wszystko, czego potrzebujesz, jest dostępne w jednym przenośnym zestawie.
Dzięki połączeniu walizki transportowej w stylu vintage z rączkami do przenoszenia, ta doskonale reagująca klawiatura gotowa jest wytrzymać surowe warunki panujące w trasie. Zapomnij o skomplikowanych konfiguracjach. Dzięki MPK Road 88 możesz skupić się na tym, co najważniejsze: na zapewnieniu najlepszego występu!

Główne cechy:

 • 88-klawiszowa, dynamiczna, ważona klawiatura z mechanizmem młoteczkowym i aftertouch,
 • Wbudowana 4-wyjściowa karta dźwiękowa z 2 wyjściami pomocniczymi TRS i 2 wyjściami głównymi TRS,
 • Złącza MIDI-In i MIDI-Out do podłączenia modułów brzmieniowych, sekwencerów itp.,
 • 3 wejścia pedałów (obsługujące standardowy przełącznik nożny i pedały ekspresji),
 • Przyciski do transpozycji i podziału klawiatury oraz zmiany presetów,
 • Regulator głośności do precyzyjnego ustawiania poziomu wyjść głównych, pomocniczych i słuchawkowego,
 • Zintegrowana skrzynia transportowa z uchwytami do przenoszenia