Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Laney GH30R-112 - combo gitarowe
Obniżka Promocja -0%
  • Laney GH30R-112 - combo gitarowe
  • Laney GH30R-112 - combo gitarowe

Laney GH30R-112 - combo gitarowe

3 791,00 zł
3 799,00 zł
Brutto
O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Kombo GH30R-112 nadaje coś współczesnemu gitarzystowi, który przez wiele lat był pomijany. W świecie opętanym przez zniekształcenia przedwzmacniacza, mroczna sztuka zniekształceń wzmacniacza mocy została utracona - do tej pory. GH30R-112 zapewnia przezroczyste, wszechstronne klasyczne brzmienia rocka z możliwością połączenia dynamicznej charakterystyki zniekształceń przedwzmacniacza i zniekształceń wzmacniacza mocy w zasięgu ręki. Wyposażony w specjalnie dobrany sterownik Celestion V-Type GH30R-112 zapewnia imponującą obecność na scenie dla tak kompaktowego zestawu

  • Lampy: 12AX7 i dwie EL34
  • Głośnik: 12-calowy głośnik Celestion V-Type
  • 2kanały z z oddzielnymi pokrętłami DRIVE
  • Kanał numer dwa wyposażono dodatkowo w regulację głośności
  • 3-pasmowy korektor z możliwością zmiany częstotliwości dla pasma środkowego

Sekcja MASTER obejmuje dwa potencjometry: TONE (korekcja barwy na końcu łańcucha sygnału) i OUTPUT (daje możliwość ustawienia idealnych proporcji pomiędzy przesterowaniem z przedwzmacniacza i z końcówki mocy)

Ostatnie pokrętło na panelu służy do regulacji cyfrowego pogłosu, a wyciągnięcie główki aktywuje układ FOCUS wyjście DI [XLR] z symulacją zestawu głośnikowego i regulacją poziomu, złącza pętli efektów (SEND, RETURN), wejście AUX [jack 1/8”], wejście dla znajdującego się w komplecie dla kontrolera nożnego (FS2-mini) oraz aż pięć wyjść głośnikowych.