Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Kategorie

logo
PROMOCJA: PreSonus ATOM gratis!

PROMOCJA: PreSonus ATOM gratis!

W okresie od 1.09.2019 do 31.10.2019 kup kontroler programu DAW Faderport 16, a w prezencie dostaniesz ATOM – kontroler z padami do produkcji i wykonywania muzyki na żywo.

Faderport 16 to uniwersalny dotykowy kontroler USB. Ma 16 czułych na dotyk, zmotoryzowanych suwaków i 89 przycisków obsługujących 104 różne funkcje. Pozwala szybko powiększyć widok plików w trakcie edycji, dopasować tempo jednym przyciskiem, modyfikować parametry wtyczek, zarządzać miksami aux oraz kontrolować poziomy ścieżek jednym ruchem dłoni.

ATOM to uniwersalny kontroler z 16 pełnowymiarowymi, dynamicznymi padami RGB, czułymi na siłę docisku. Jest ściśle zintegrowany ze środowiskiem produkcyjnym Studio One 4 Artist (polska wersja językowa!). Do komunikacji z komputerem wykorzystuje port USB 2.0 i nie wymaga instalowania sterowników. ATOM jest zgodny z większością programów do produkcji muzycznej oraz wykonywania muzyki na żywo.

Jak uzyskasz kontroler ATOM?

 1. W okresie od 1.09.2019 do 31.10.2019 kup kontroler Faderport 16 w autoryzowanym salonie sprzedaży.
 2. Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy. POBIERZ formularz.
 3. Zapoznaj się z zasadami promocji zawartymi w formularzu zgłoszeniowym.
 4. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wraz z dowodem zakupu wyślij go do 30.11.2019 na adres: [email protected]


Zasady promocji:

 1. Uczestnikami Programu mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych.
 2. W promocji mogą wziąć udział tylko klienci końcowi: promocja nie dotyczy pracowników sklepów detalicznych, pośredników ani dystrybutorów.
 3. Udział w promocji wymaga zarejestrowania zakupionego kontrolera FaderPort 16 na koncie My.Presonus.
 4. Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z zeskanowanym dowodem zakupu i numerem seryjnym należy wysłać do 30.11.2019.
 5. Honorowane będą tylko i wyłącznie w całości wypełnione formularze zgłoszeniowe. PreSonus nie ponosi odpowiedzialności za spóźnione, nieprawidłowe bądź nieczytelne oświadczenia.
 6. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
 7. Twoje prawa nie mogą zostać przenoszone, a ta oferta jest nieważna, jeżeli podlega opodatkowaniu, ograniczeniom lub jest zabroniona przez prawo.
 8. Produkt zostanie wysłany nie wcześniej niż 30 dni po zakończeniu promocji. Czas oczekiwania na produkt może wynieść 6 tygodni.
 9. Jeśli oferta zostanie unieważniona, PreSonus nie skontaktuje się z Tobą.
 10. Do celów archiwalnych przechowuj kopie wszystkich przesłanych materiałów. Wysłane producentowi materiały nie będą zwracane.
 11. Wszelkie pytania kieruj do: [email protected]