Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Kategorie

logo
PROMOCJA: Za darmo podręcznik do Studio One

PROMOCJA: Za darmo podręcznik do Studio One

Kup dowolny interfejs audio PreSonusa lub licencję DAW PreSonus Studio One 5 w dowolnej wersji, a dostaniesz kod uprawniający do BEZPŁATNEGO pobrania podręcznika obsługi po polsku o wartości 99 zł, wydanego w formie e-booka przez wydawnictwo Helion.

Nakładem wydawnictwa Helion ukazał się „PreSonus Studio One. Podręcznik użytkownika” w wygodnej formie e-booka!
Podręcznik jest przeznaczony do polskiej wersji programu DAW PreSonus Studio One 5 i stanowi kompleksowe kompendium wiedzy na temat środowiska cyfrowej stacji roboczej.

W podręczniku znajdują się szczegółowe opisy poszczególnych funkcji, praktyczne porady i dodatkowe informacje, które są pomocne na każdym etapie procesu twórczego. Od utworzenia ścieżek z początkowymi szkicami muzycznymi, nagrywaniem wokali i fizycznych instrumentów, pracą nad aranżacją, poprzez miksowanie aż po finalny mastering (w wersji Studio One 5 Professional) i dystrybucję gotowego materiału.

Pobierz podręcznik obsługi za darmo!

Kup dowolny interfejs audio PreSonusa lub licencję DAW PreSonus Studio One 5 w dowolnej wersji Artist, Professional, Upgrade lub Crossgrade, w okresie pomiędzy 7.06. i 31.07 u autoryzowanego Partnera Audiostacji.

Następnie wypełnij poniższy formularz, by otrzymać kod uprawniający do BEZPŁATNEGO pobrania podręcznika o wartości 99 zł ze strony: https://ebookpoint.pl/audiostacja

Interfejsy audio biorące udział w promocji:

– wszystkie interfejsy z serii AudioBox
– wszystkie interfejsy z serii Revelator
– ioStation
– wszystkie interfejsy z serii Studio
– wszystkie interfejsy z serii Quantum

Licencje biorące udział w promocji:
– Studio One 5 Professional
– Studio One 5 Professional EDU
– Studio One 5 Artist
– Studio One 5 Artist EDU
– Crossgrade Studio One 5
– Upgrade Artist do Artist 5
– Upgrade Artist do Professional 5
– Upgrade Prof/Prod do Professional 5
– Upgrade Prof/Prod do Professional 5 EDU