Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Kategorie

logo
Nowe mikrofony nagłowne 4466 i 4488 z DPA

Nowe mikrofony nagłowne 4466 i 4488 z DPA

Połączenie uznanych kapsuł o średnicy 5 mm i nagradzanej konstrukcji mikrofonów 6066

DPA Microphones wprowadza nowe mikrofony nagłowne: wszechkierunkowy 4466 CORE (Omnidirectional) i jednokierunkowy 4488 (Directional). Nowe rozwiązania bazują na konstrukcji przełomowych mikrofonów nagłownych DPA 6066 i wyposażone są w popularną 5-milimetrową okrągłą kapsułę tej marki. Te najnowsze produkty zapewniają bezpieczeństwo, trwałość i elastyczność, czyli cechy niezbędne do stosowania w teatrze, telewizji, kościele i na konferencjach korporacyjnych.

Dzięki swojej konstrukcji o jednym uniwersalnym rozmiarze z regulowaną wysokością oraz długością ramienia mikrofony 4466 i 4488 dopasowują się do każdej głowy niezależnie od jej wielkości. Wyjątkowy, trzypunktowy system mocowania (nad, pod i za uchem) zapewnia większy poziom bezpieczeństwa, zaś elastyczne zaczepy na uszy dają stały komfort podczas długotrwałego użytkowania.

„Nasi klienci prosili o wprowadzenie na rynek naszych najnowszych małych mikrofonów nagłownych z wysoko cenionymi kapsułami o średnicy 5 mm”, mówi René Mørch, Product Manager w DPA.
„Dzięki przemyślanej konstrukcji ramienia i systemu blokowania mikrofon nagłowny pasuje do każdego rozmiaru głowy, przy zastosowaniu ramienia o tylko jednej długości. Dotyczy to również opcji jednokierunkowej, dla której właściwa pozycja ma duże znaczenie. Dzięki dodaniu modeli 4466 i 4488 użytkownicy mają teraz dostęp do szerokiej palety rozwiązań, mogących sprostać jeszcze większej różnorodności potrzeb przy zachowaniu typowego czystego i transparentnego dźwięku DPA, który skutkuje wysokim poziomem zrozumiałości mowy”.

Dodatkowo nowe mikrofony nagłowne mają te same wymienne kable i ramiona, co subminiaturowe mikrofony nagłowne 6066. Dotyczy to również systemu prowadzenia kabla pod kątem 90 stopni na karku. Rama, ramię i kapsuła mikrofonu mają nieodblaskową powierzchnię, tak by ekipy filmowe mogły dyskretnie korzystać ze sprzętu.

Mikrofony 4466 i 4488 dostępne są standardowych firmowych opcjach kolorystycznych podkreślających wysoką jakość i profesjonalny wygląd: czarnej lub białej, zaś opcja brązowa będzie dostępna wkrótce.