Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Zestawy nagłośnienia, kolumny estradowe

Jeśli potrzebujesz odpowiedniego sprzętu do nagłośnienia w konkretnym pomieszczeniu, a nie chcesz tracić cennego czasu na wybór odpowiednich urządzeń, zdecyduj się na oferowane przez naszą firmę zestawy nagłośnieniowe. Dzięki temu będziesz miał pewność, że dany sprzęt będzie działał bez zarzutu.

Proponujemy niezwykle szeroki wybór tego rodzaju zestawów, na które, w zależności od potrzeb składają się kolumny (w większości przypadków aktywne), wzmacniacze, subwoofery, statywy, pokrowce i inne. Dzięki temu, że nasz asortyment cechuje się różnorodnością parametrów technicznych, nadaje się zarówno do pomieszczeń, jak i na większe imprezy.

Zestawy nagłośnienia, kolumny estradowe

Aktywne filtry
0 Review(s) 
AUDIOPHONY MOJO500LINE - KOMPAKTOWY SYSTEM NAGŁOŚNIENIA
1 899,00 zł
Audiophony Mojo 500 - nagłośnienie słupkowe z wbudowanym mikserem, kompresorem i bluetooth. Rewelacyjne rozwiązanie na małe imprezy, do restauracji, hoteli, czy konferencje.