Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Denon DJ 2x SC5000M PRIME + X1800 - 2x odtwarzacz multimedialny + mikser
Obniżka Pakiet Promocja -15%
 • Denon DJ 2x SC5000M PRIME + X1800 - 2x odtwarzacz multimedialny + mikser
 • Denon DJ 2x SC5000M PRIME + X1800 - 2x odtwarzacz multimedialny + mikser
 • Denon DJ 2x SC5000M PRIME + X1800 - 2x odtwarzacz multimedialny + mikser
 • Denon DJ 2x SC5000M PRIME + X1800 - 2x odtwarzacz multimedialny + mikser
 • Denon DJ 2x SC5000M PRIME + X1800 - 2x odtwarzacz multimedialny + mikser
 • Denon DJ 2x SC5000M PRIME + X1800 - 2x odtwarzacz multimedialny + mikser
 • Denon DJ 2x SC5000M PRIME + X1800 - 2x odtwarzacz multimedialny + mikser

Denon DJ 2x SC5000M PRIME + X1800 - 2x odtwarzacz multimedialny + mikser

15 779,00 zł
18 633,00 zł
Brutto


O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł

Ten pakiet zawiera

Denon DJ X1800 PRIME - mikser
Denon DJ X1800 PRIME - mikser
4 999,00 zł
6 211,00 zł
x 1
Denon DJ SC5000M PRIME - odtwarzacz multimedialny
5 390,00 zł
6 211,00 zł
x 2
Szt:


DENON DJ SC5000M
to nowa wersja playera klasy premium wyposażona w zmotoryzowane koła JOG oferujące felling grania z klasycznych gramofonow analogowych. Urządzenie technicznie bazuje na modelu SC5000 i oferuje wszystkie funkcjonalności tego medialayera. SC5000M to nowoczesny mediaplayer z kontrolerem midi i zintegrowanym środowiskiem oprogramownia ENGINE.

 

 

Denon DJ SC5000Ma.png

 

Rozwiązanie takie powoduje, że urządzenie samodzielnie analizuje utwory i oznacza siatkę utworu i tonację, co znacznie ułatwia pracę na scenie. Oprogramowanie Engine to wzorowany na innych producentach system zarządzania bibliotekami muzycznymi oraz analizowania plików z podziałem na tempo czy tonację utworu. Odtwarzacz SC5000M posiada 7" dodtykowy wyswietlacz OLED, dlatego wszelkie operacje takie jak wyszukiwanie utworów czy ładowanie ich do odtwarzania są teraz bardzo proste. DENON DJ Prime SC5000M to także komunikacja po złączy LAN pozwalająca na synchronizację i udostępnianie plikow do 4 oddtwarzaczy. 

 

Denon DJ SC5000Mb.png

 

SC5000M to bardzo dobrze rozplanowana dolna sekcja oddtwarzacza gdzie odnajdziemy multifunkcyjne pady umozliwiające uruchamiania Hot Cue, Roll , Slicer i Loopów oraz dwa przyciski do przesuwania BeatGrid. Player posiada dwa wyjścia audio 4 x RCA i pracuje w dwóch warstwach. Można swobodnie odtwarzać i miksować jednocześnie dwa pliki muzyczne! Player wykonany jest z najwyższej jakości materiałow zarówno jezeli chodzi o obudowę jak i wszystkie elementy kontrolne oraz amortyzowane, co gwarantuje długowieczną pracę i gwarancję niezawodoności. Seria PRIME to oczywiście nie tylko player ale także instalacyjny mikser X1800 oraz analogowy gramofon VL12. 

INTEGRACJA SERII PRIME Z SERATO DJ:

Odtwarzacz SC5000M Prime i mikser klubowy X1800 są teraz w pełni kompatybilne z Serato DJ. SC5000M Prime odblokowuje nowy tryb sterowania, umożliwiając artystom kontrolę nad funkcjami oprogramowania Serato DJ wraz z efektywnym przedstawieniem wszystkich najistotniejszych informacji na ekranie dotykowym SC5000M, podczas gdy X1800 Prime staje się centralnym elementem didżejskiego wyposażenia z DVS i interfejsem audio. Nowy tryb kontrolera Serato zapewnia zaawansowane i przejrzyste współdziałanie licznych funkcji.

 • Steruje podstawową nawigacją, ładowanie i odtwarzanie z pojedynczego odtwarzacza SC5000M.
 • Ekran dotykowy HD odtwarzacza SC5000M pokazuje listę ścieżek, graficzne przedstawienie ścieżki audio oraz najważniejsze informacje i dane o utworze.
 • Kontroluje do 4 decków Serato DJ za pomocą tylko jednego SC5000M !
 • Pady SC5000M umożliwiają pełną kontrolę standardowych trybów padów Serato
 • Mikser X1800 Prime działa jako interfejs audio Serato DJ, wprowadza DVS dla didżejów z licencjami Serato DJ i DVS (sprzedawanymi osobno), oferując pełną sprzętową obsługę.

PODSTAWOWE CECHY I FUNKCJONALNOŚCI DENON DJ SC5000M:

 • Zmotoryzowane koło JOG 8" z prawdziwą 7" płytą winylową
 • 7-calowy wyświetlacz dotykowy HD reagujący na gesty
 • Wyjścia cyfrowe o rozdzielczości 24-bit/96kHz
 • Podwójna warstwa odtwarzacza (Dual-Layer Deck) z dedykowanymi wyjściami 4 x RCA
 • Wsparcie dla formatów: FLAC, ALAC, WAV
 • 8 wielofunkcyjnych padów dla punktów CUE, pętli, funkcji Slicer czy Roll
 • W pełni personalizowana za pomocą oświetlenia RGB tarcza JOG
 • 3 wejścia USB oraz 1 SD dla odtwarzania plików muzycznych
 • Komunikacja LAN, pozwalające połączyć do czterech urządzeń jednocześnie

DENON® DJ ŁĄCZY W SOBIE TO, CO NAJLEPSZE ZARÓWNO POD WZGLĘDEM KREATYWNOŚCI I FUNKCJONALNOŚCI W NOWYM MIKSERZE KLUBOWYM X1800™ PRIME

4-kanałowy mikser cyfrowy charakteryzuje się doskonałą jakością dźwięku, podwójnym złączem USB audio oraz ekskluzywnymi gałkami Sweep FX, które dostarczają niesamowitych efektów na każdy z kanałów.

9 stycznia 2017, Cumberland RI, USA —Denon DJ (www.denondj.com), wiodący producent sprzętu DJ-skiego klasy premium przedstawił dziś swój nowy, 4-kanałowy mikser klubowy X1800, z twórczymi i potężnymi potencjometrami efektowymi Sweep bazujących na wskazaniach BPM. Zgodnie z dziedzictwem inżynierii Denon DJ, X1800 wyposażony jest w wysokiej jakości 24bitowe wyjście audio 96kHz, zapewniające doskonałą charakterystykę dźwięku.
X1800 jest idealnie dopasowany do nowego Denon DJ SC5000 Prime dzięki protokołowi Engine™. Współdzieli on informacje między odtwarzaczem, a mikserem dotyczące Beatgrid oraz czasu pozwalając na synchronizację efektów LFO. Wyjątkowy crossfader Denon DJ „Flex Fader” charakteryzuje się wysoką elastycznością oraz efektywnością, a dzięki całkowicie nowej kontroli częstotliwości „Band-Isolation”, przynosi jeszcze więcej możliwości kontroli dla kreatywnych DJ-ów.
X1800 wprowadza wszechstronne i wygodne rozwiązania, które odróżniają go od zwykłych mikserów. Jego dedykowane potencjometry Sweep i BPM FX, dostarczają takich efektów jak Dub, Echo, Noise i Reverb dla każdego z kanałów dając DJowi jeszcze więcej możliwości na stworzenie unikatowego brzmienia. Do tego dostępna jest zewnętrzna pętla efektowa. Dodajmy jeszcze umożliwienie DJ-om wyrażania siebie poprzez użycie narzędzi EQ opartych na menu z dostępnymi zmiennymi trybami „Classic” lub „Isolation” oraz niesamowitym filtrze dolno- i górnoprzepustowym Global Resonance.
Dzięki wyraźnemu ekranowi OLED zobaczymy 12 wysokiej jakości efektów BPM FX, a dodatkowy, łatwy w obsłudze dotykowy moduł kwantyzacji umożliwia DJ-owi kontrolę rytmu pozwalając na uzyskanie maksymalnie indywidualnego brzmienia.
Dodatkowo, X1800 posiada podwójne złącze USB audio ułatwiające DJ-om korzystanie z oprogramowania firm zewnętrznych i pozwalające na płynną zmianę między DJami. Efekty działające w oparciu o MIDI oraz instrumenty mogą również być podłączone do X1800, pozwalając na kontrolę efektów przy użyciu rytmów.
Aby zapewnić niezrównany potencjał na rozbudowę systemu, X1800 posiada 4 porty LAN, umożliwiające podłączenie aż do czterech odtwarzaczy SC5000 równocześnie. Jego dedykowane wejścia i wyjścia cyfrowe (umożliwiające miksowanie w czystym 24-bit/96kHz, będąc równocześnie podłączonym do SC5000) zapewniają najwyższą możliwą jakość dźwięku – czyli absolutny hit dla każdego wymagającego profesjonalisty.

Kluczowe Cechy:

 • 4-kanałowy mikser cyfrowy z wejściami PHONO/LINE (przełączane)
 • Sekcja BPM FX z kontrolą częstotliwości ‘Band-Isolation’
 • Podwójne złącza USB audio do podłączenia oprogramowania lub innych urządzeń
 • Dedykowane gałki Sweep oraz BPM FX – wysokiej jakości efekty na każdym z kanałów już za jednym obróceniem gałki
 • Wyraziste EQ – wybierz tryb Classic lub Isolation oraz filtr ResonanceControl
 • Protokół ‘Engine Connect’ dla Bidgrid
 • Wyjątkowy crossfader Denon DJ ‘Flex-Fader’
 • Połącz efekty i instrumenty bazujące na MIDI
 • Wyjście cyfrowe 24-bit/96kHz dla nieskompresowanych ścieżek audioWyraźny OLED dla precyzyjnego ustawienia funkcji menu
 • 4 wejścia cyfrowe do miksowania audio w wysokiej rozdzielczości
 • Porty LAN do podłączenia do 4-ech urządzeń lub akcesoriów
 • Solidna metalowa konstrukcja


„Mikser jest najważniejszą i główną częścią setupu każdego DJ-a” powiedział Ross Goodwin, Product Manager firmy Denon DJ. Dodał, że: “X1800 dostarcza legendarnej jakości dźwięku w połączeniu z układem nowych efektów, który jest przyjazny dla środowiska klubowego oraz zapewnia więcej kontroli z naszymi odtwarzaczami SC5000 Prime, które są wspaniałym źródłem rozrywki i razem dają niesamowite doświadczenie DJ-om”.

Zobacz także

Odbierz 5% RABATU* na pierwsze zakupy

zapisując się do naszego newslettera