Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Kali Audio LP-6 WH - monitor studyjny aktywny (edycja limitowana)
Obniżka Promocja -12%
 • Kali Audio LP-6 WH - monitor studyjny aktywny (edycja limitowana)
 • Kali Audio LP-6 WH - monitor studyjny aktywny (edycja limitowana)
 • Kali Audio LP-6 WH - monitor studyjny aktywny (edycja limitowana)
 • Kali Audio LP-6 WH - monitor studyjny aktywny (edycja limitowana)

Kali Audio LP-6 WH - monitor studyjny aktywny (edycja limitowana)

739,00 zł
839,00 zł
Brutto

Limitowana wersja monitorów aktywnych Kali Audio LP-6 monitor studyjny w kolorze białym.

Produkt dostępny
wysyłka 24h
magazyn - sklep stacjonarny i wysyłkowy
LP6WH
Oblicz ratę! logo
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

Przedstawiamy Państwu całkowicie nową markę na polskim rynku! Kali Audio

Monitory studyjne
Seria Lone Pine (LP-6 i LP-8)

Transparentne brzmienie
Seria Lone Pine została zaprojektowana, aby pomóc Ci w usłyszeniu każdego, nawet najmniejszego detalu brzmieniowego w twoim miksie.

Cel ten został osiągnięty, dzięki uzyskaniu nadzwyczaj dokładnej odpowiedzi częstotliwościowej. Z łatwością usłyszysz każdy element swojego miksu. Nic nie jest sztucznie wzmocnione lub nienaturalnie skompresowane, aby ukryć błędy lub poprawić brzmienie.

Korzystając z monitorów LP-6 lub LP-8, możesz tworzyć swój miks ze znacznie większą pewnością siebie, jednocześnie wiedząc, że zawsze będzie brzmiał dokładnie tak jak tego chcesz.

*Zmierzone z odległości 8 metrów oraz przy wartości 0.4 Vrms, znormalizowane do .4 Vrms/1 m. Pomiary zostały wykonane w komorze bezechowej, przez firmę Pro Sound Testing.

Trójwymiarowe obrazowanie falowodu
Falowód, wykorzystywany w monitorach Kali Audio serii Lone Pine, pozwala Ci usłyszeć nawet najmniejsze detale przestrzenne oraz scenę dźwiękową, która jest znacznie głębsza, niż przestrzeń między samymi głośnikami.

Wysoki zakres dynamiczny, niewielkie zniekształcenia
Dwuwarstwowy, wielkomembranowy głośnik pozwala uzyskać nadzwyczaj czyste brzmienie, pozbawione jakichkolwiek zniekształceń.

Niski poziom hałasu otworu bass-reflex
LP-6 oraz LP-8 posiadają krystalicznie czysty bas z mocnym „punchem”, jednocześnie zachowując niewielki poziom hałasu portu bass-reflex.

Wysoka wydajność
Generowany ciągły poziom mocy wyjściowej sprawia, że monitory serii LP posiadają minimum 20 dB headroomu w miejscu odsłuchu. LP-6 mają wystarczającą moc w przypadku odsłuchu przez 1-2 osoby, natomiast LP-8 ze spokojem poradzą sobie nawet z większą liczbą słuchaczy.
Obszerny headroom z łatwością dostarczy zakres dynamiczny, który poradzi sobie nawet z głośnymi miksami, gwarantując, że zabrzmią czysto i dokładnie.
Moc basu
Częstotliwości basowe serii LP są wytwarzane przez znacznie większe magnesy oraz cewki niż w innych, porównywalnych monitorach studyjnych. Dostarczają one niezwykle dokładną odpowiedź basową, dzięki temu możesz z jeszcze większą precyzją opanować dolne pasmo swojego miksu.

Łatwość w użyciu
Kontrola Boundary EQ
Miejsce ustawienia głośnika ma drastyczny wpływ na jego odpowiedź częstotliwościową. Monitor studyjny, ustawiony zaraz przy ścianie bądź na biurku, zabrzmi inaczej niż gdyby został ustawiony na statywie, nawet w odpowiednio zaadaptowanym pomieszczeniu. Twarde powierzchnie, takie jak ściany, biurka czy miksery potrafią w diametralny sposób zmienić odpowiedź częstotliwościową niskiego pasma, co powoduje pogorszenie klarowności brzmienia.
Na szczęście, większość problemów w typowych ustawieniach można w łatwy sposób przewidzieć oraz skorygować.
Zespół inżynierski firmy Kali dokonał strojenia w The Village Studios, w Los Angeles i zaprojektował system Boundary EQ, aby pomóc Tobie w uzyskaniu optymalnego brzmienia, niezależnie od miejsca ustawienia głośnika. W połączeniu z możliwością obcięcia/podbicia pasma niskiego lub wysokiego, możesz mieć pewność, że Twoje monitory zawsze zabrzmią najlepiej jak mogą, bez znaczenia w jakim pomieszczeniu będziesz miksował.

Łatwość w podłączeniu
Oba modele serii Lone Pine posiadają symetryczne wejścia XLR i TRS oraz niesymetryczne wejście typu RCA.
Na wejściu RCA można ustawić poziom czułości -10 dBu, w przypadku gdy pracujesz ze sprzętem typu konsumerskiego, takiego jak wyjście jack'owe laptopa lub smartfona.

Wzmacniacz klasy D
Zintegrowany wzmacniacz klasy D dostarcza czystą, niezawodną moc, specjalnie zoptymalizowany pod głośnik używany w monitorach Lone Pine.
Oba modele wykorzystują moc 40W do zasilania 1" głośnika wysokotonowego. Dodatkowo, model LP-6 wykorzystuje 40W aby zasilić 6.5 calowy woofer, z kolei model wzmacniacz modelu LP-8 generuje 60W do zasilania 8 calowego głośnika szerokopasmowego.

Ustawienia Boundary EQ

kali_audio_schemat.jpg
 • Wolna przestrzeń
 • Na biurku, z dala od ściany
 • Na statywach, blisko (w odległości 0.5 metra) od ściany
 • Na biurku, blisko ściany
 • Na statywach, przy ścianie
 • Na biurku, przy ścianie
 • Na Meter Bridge'u
 • Zamontowane na ścianie

 

Grzegorz D
2020-08-07
LP-6 Świetne monitory:

Opinii profesjonalistów na temat tych monitorów można znaleźć wiele i wszystkie są entuzjastycznie pozytywne, nawet w zestawieniu z monitorami z wyższej półki cenowej.<br /> Jako laik mogę powiedzieć: tak, można przez nie normalnie słuchać muzyki i wrażenie jest niesamowite. Wszystko selektywnie słychać, włącznie z basem. Nie jest to potężny bas, za to jest bardzo precyzyjny i słychać wyraźnie nawet najniższe częstotliwości. Wracam często do muzyki, którą znam i odkrywam ją na nowo. Czasem (raczej rzadko) dodaję subwoofer do rozrywkowego słuchania, ale można się bez tego spokojnie obejść. Tweetery troche szumią, słychać to z odległości do kilkunastu cm, jednak z tak bliska nikt nie słucha, a w normalnej odległości w ogóle tego nie słyszę. Wygląd robi wrażenie, mnie się podobają. Są całkiem spore, co jest fajne, ale trzeba mieć miejsce. Producent przewidział, że nie wszyscy mamy studio i można monitory umieścić blisko ściany, a nawet rogu. Jeszcze jedna ważna rzecz - nie trzeba trzymać głowy co do milimetra we właściwym punkcie. Tzw. sweet spot jest na tyle szeroki, że można się spokojnie (albo niespokojnie) wiercić na krześle, a nawet słuchać we 2 osoby, chociaż może nie miksować. Cieszę się z zakupu jak dziecko i kupiłbym jeszcze raz.

Napisz swoją opinię