Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Zestaw TC-Helicon VoiceLive 2 i mikrofon MP-75

Zestaw TC-Helicon VoiceLive 2 i mikrofon MP-75

1 799,00 zł
Brutto

Procesor wokalny TC-Helicon VoiceLive 2 z mikrofonem wokalnym z funkcją Mic Control TC Helicon MP-75 w promocyjnej cenie

O dostępność zapytaj sprzedawcę
Oblicz ratę:
Oblicz leasing:
Szt:

TC-Helicon VoiceLive 2 to rewolucyjny podłogowy procesor dla wokalistów oferujący szereg efektów wokalowych, harmonicznych oraz looper, zarówno dla głosu jak i dla gitary. Wyposażono go w funkcję Adaptive Tone, automatycznie dbającą o odpowiednie ustawienia pokładowego kompresora, korekcji barwy, bramki szumów, de-essera oraz w szereg bloków efektów, które łatwo można dostosować do potrzeb użytkownika, m.in. doubling, delay, reverb, hard tune (korektor wysokości dźwięku – efekt Cher), transducer (megafon, telefon, radio, distortion), micromod (chorus, flanger), harmonizer, rhythmic, itd. Intuicyjny looper pozwala na nagranie 30 sekundowej pętli w mono lub 15 sekundowej w stereo, mnożąc ilość odtwarzanych na żywo śladów.

TC-Helicon MP-75 to mikrofon dynamiczny o super-kardioidalnej charakterystyce, wyposażony w funkcję Mic Control, pozwalającej na znaczne rozszerzenie możliwości procesorów TC-Helicon. Dzięki niej użytkownik może włączyć bądź wyłączyć zaprogramowany wcześniej w procesorze efekt na odległość, czyniąc występ bardziej ekspresyjnym i profesjonalnym w odbiorze.