Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdziesz tutaj.

HeadRush Pedalboard - multiefekt gitarowy
Obniżka Promocja -8%
 • HeadRush Pedalboard - multiefekt gitarowy
 • HeadRush Pedalboard - multiefekt gitarowy
 • HeadRush Pedalboard - multiefekt gitarowy

HeadRush Pedalboard - multiefekt gitarowy

3 679,08 zł
3 999,00 zł
Brutto

HeadRush Pedalboard wyposażony jest w precyzyjnie dostrojony czterordzeniowy procesor i wyjątkowe oprogramowanie.

O dostępność zapytaj sprzedawcę
HEADRUSHPEDALBOARD
Oblicz ratę!
Znalazłeś produkt taniej?
Tutaj negocjuj cenę
Zwrot do 14 dni
od daty zakupu
Darmowa wysyłka
już od 399 zł
Szt:

HeadRush Pedalboard™ wyposażony jest w precyzyjnie dostrojony czterordzeniowy procesor i wyjątkowe oprogramowanie DSP Eleven® HD Expanded™, dzięki czemu zapewnia najbardziej uniwersalne, realistycznie brzmiące i reagujące symulacje wzmacniaczy, kolumn, mikrofonów i efektów, jakie można znaleźć w scenicznym, podłogowym multiefekcie gitarowym. 7-calowy ekran umożliwia wykorzystanie dotyku, przesuwania oraz przeciągania i upuszczania do natychmiastowego tworzenia i edycji Twoich zestawów w niespotykany dotąd realistyczny i intuicyjny sposób.

Oprócz tego Pedalboard charakteryzuje się bezzwłoczną zmianą presetów z wybrzmiewaniem efektów reverb i delay (spillover), wbudowanym looperem z 20-minutowym czasem nagrywania, możliwością ładowania plików z odpowiedziami impulsowymi i ekskluzywnymi, oryginalnymi, butikowymi efektami, które są niedostępne nigdzie indziej. Bez względu na to, czy szukasz klasycznego, ciepłego wzmacniacza vintage z naturalnym lampowym przesterem, szerokiego, ambientowego, niekończącego się delaya, czy najcięższego z możliwych brzmień do djentu, HeadRush Pedalboard obejmuje to i wszystko pomiędzy.

7-calowy ekran dotykowy

Sercem HeadRush Pedalboard jest 7-calowy ekran dotykowy wraz z ukierunkowanym na gitarzystę, wyjątkowo intuicyjnym interfejsem użytkownika – możesz dosłownie dotykać, przesuwać oraz przenosić i upuszczać poszczególne elementy w celu tworzenia i edycji swoich zestawów z niesamowitą szybkością i precyzją. Duży wyświetlacz daje także bardzo wyraźny obraz podczas występów na żywo; jest to przydatne zwłaszcza przy wprowadzaniu drobnych zmian w brzmieniu z wykorzystaniem pedału ekspresji w trybie „Hands-Free”. Wszystko w HeadRush Pedalboard zostało zaprojektowane tak, aby w prosty, szybki i intuicyjny sposób tworzyć niesamowicie brzmiące zestawy w ciągu kilku sekund.

Wyraź siebie!

W przypadku HeadRush Pedalboard możesz przejąć kontrolę nad każdym parametrem arsenału sprzętowego: wzmacniacza, kolumny, mikrofonu i efektów – przy pomocy pedału ekspresji, który jest prosty w konfiguracji. Dzięki 2 bankom mapowań pedału ekspresji, przypadającym na każdy zestaw, oraz możliwości przypisania maksymalnie 4 parametrów w każdym banku, HeadRush Pedalboard ma niespotykany dotąd zakres możliwości zmiany brzmienia w locie.

Wszystkie złącza, jakich potrzebujesz


HeadRush Pedalboard bezproblemowo integruje się z Twoim aktualnym zestawem dzięki wszystkim złączom, jakich potrzebujesz, aby podołać każdej sytuacji na scenie. Jest wyposażony w wejście gitarowe 1/4", 2 wyjścia XLR z przełącznikiem odcinającym masę, 2 wyjścia TRS 1/4" z przełączaniem poziomu wzmacniacz/linia, 5-pinowe wejście/wyjście MIDI oraz wbudowaną pętlę efektów (1/4" stereo) do podłączania efektów i zewnętrznych urządzeń w każdym punkcie łańcucha sygnału. HeadRush Pedalboard jednoczy cały Twój sprzęt, otwierając jednocześnie świat nowych możliwości brzmieniowych.

Podstawa studia

Przenieś swoje nagrania na wyższy poziom. Dzięki interfejsowi audio na USB o studyjnej jakości 24-bity/96 kHz i przy niezrównanych możliwościach kształtowania brzmienia oprogramowania DSP Eleven HD Expanded™, możesz uchwycić każdy najmniejszy niuans swojej gry. Dzięki możliwości nagrywania zarówno przetworzonego, jak i bezpośredniego sygnału, możesz reampować czysty sygnał z komputera i skupić się na dopieszczeniu swojego charakterystycznego brzmienia.

Obsługa własnych/zewnętrznych odpowiedzi impulsowych (IR)

Z HeadRush Pedalboard gitarzyści mogą ciągle poszerzać dostępne brzmienia kolumn gitarowych dzięki ładowaniu do niego plików z odpowiedziami impulsowymi. HeadRush podjął współpracę z firmą Celestion, dzięki której od samego oczątku można pobrać dostępne na wyłączność pliki IR, ale HeadRush Pedalboard obsługuje także wszystkie inne typy plików IR w formacie.WAV i .AIFF (48 kHz - 192 kHz, 16 - 32 bity mono, maksymalnie 2048 próbek).

Tutoriale video:
Dane techniczne

Przełączniki: 12 nożnych przełączników z kolorowym podświetleniem LED i wyświetlaczami OLED

Pedały: 1 pedał ekspresji

Pokrętła:

 • 1 pokrętło master volume (suma)
 • 1 pokrętło regulacji głośności słuchawek
 • 1 pokrętło regulacji wejścia aux
 • 1 pokrętło nawigacji/data
 • 3 enkodery do regulacji parametrów

Wyświetlacze:

 • Główny wyświetlacz - 1 x 7-calowy, kolorowy wyświetlacz podświetlany LED z interfejsem dotykowym
 • Wyświetlacze OLED dla nożnych przełączników - 12 monochromatycznych wyświetlaczy OLED

Złącza:

 • 1 wejście TS 1/4” - 6,35 mm (gitarowe)
 • 1 wejście TRS 1/4" (6,35 mm) - wejście drugiego pedału ekspresji
 • 1 wejście stereo 1/8” (3,5 mm) - pomocnicze (aux)
 • 2 wyjścia XLR z przełącznikiem odcinającym masę
 • 2 wyjścia TRS 1/4”(6,35 mm) - poziom linowy lub przystosowany do wzmacniacza
 • 2 wejścia TRS 1/4” (6,35 mm) - wyjście (send) pętli efektów
 • 2 wyjścia TRS 1/4” (6,35 mm) - wejście (return) pętli efektów
 • 1 wejście MIDI 5-pinowe
 • 1 wyjście MIDI 5-pinowe
 • 1 Port USB typu B
 • 1 wejście zasilania IEC

Zasilanie:

 • Gniazdo: IEC
 • Napięcie wejściowe: 100–240 V, 50/60 Hz, 1,2 A
 • Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość):
 • 610 x 305 x 89 mm
 • Waga: 7,3 kg


Więcej informacji o produkcie:

Zobacz także

Headrush Gigboard - procesor gitarowy
Obniżka -8%
0 Review(s) 
Headrush Gigboard - procesor gitarowy
2 483,08 zł 2 699,00 zł
Zaawansowany procesor gitarowy [symulacje wzmacniaczy, kolumn, mikrofonów oraz kostek], technologia Eleven HD, rejestracja oraz reamping [USB], ekran dotykowy 7”, footswitche z ekranami OLED,...
Headrush Looperboard - looper gitarowy
Obniżka -8%
0 Review(s) 
Headrush Looperboard - looper gitarowy
3 311,08 zł 3 599,00 zł
Zaawansowany looper gitarowy, ponad 9 godzin nagrywania w pamięci wewnętrznej, 4 ścieżki stereo lub mono, tap tempo, inteligentne dostosowanie tempa i kwantyzacja, ekran dotykowy 7”, wbudowane...
Headrush FRFR-112 - Aktywny monitor
Obniżka -8%
0 Review(s) 
Headrush FRFR-112 - Aktywny monitor
1 379,08 zł 1 499,00 zł
Aktywna kolumna gitarowa 2000W [1300/ 700] dedykowana do Headrush’a, woofer 12″, tweeter 1.4″, 2 wejścia combo [XLR/ TRS], 1 wyjście XLR, solidna elastyczna konstrukcja z odchylanym oparciem